Oynatma yakınlaştırma

Tam çerçeve izlemede görüntülenen fotoğrafları yakınlaştırmak için X veya J düğmesine basın. [ DX (24×16) ]-biçimli görüntüler, Büyük için maksimum yaklaşık 21×, Orta için 16× veya Küçük için 10× oranında yakınlaştırılabilir.

Oynatma yakınlaştırmayı kullanma

İleAçıklama
Yaklaştır, uzaklaştır
  • Yakınlaştırmak için X düğmesine basın veya uzatma hareketlerini kullanın.
  • Uzaklaştırmak için W ( Q ) düğmesine basın veya sıkıştırma hareketlerini kullanın.

Yakınlaştırma oranı değiştirilirken, o anda görülebilen alan sarı bir kenarlıkla gösterilen bir gezinme penceresi görüntülenir. Gezinme penceresinin altındaki bir çubuk, 1:1'de yeşile dönen yakınlaştırma oranını gösterir. Navigasyon penceresi birkaç saniye sonra ekrandan silinir.
Resmin diğer alanlarını görüntüleyinGörüntünün monitörde görünmeyen alanlarını görüntülemek için çoklu seçiciyi veya kayma hareketlerini kullanın. Çerçevenin diğer alanlarına hızla geçmek için çoklu seçiciyi basılı tutun.
Yüzleri seçinYakınlaştırma sırasında algılanan yüzler, gezinme penceresinde beyaz kenarlıklarla gösterilir. Diğer yüzleri görüntülemek için alt ayar kadranını çevirin veya ekran kılavuzuna dokunun.
Diğer resimleri görüntüleYakınlaştırma oranını değiştirmeden diğer fotoğraflarda aynı konumu görüntülemek için ana ayar kadranını çevirin (bir videonun seçilmesi yakınlaştırmayı iptal eder). Ekranın altındaki e veya f simgesine dokunarak diğer fotoğrafları da görüntüleyebilirsiniz.
Çekim moduna çıkÇıkmak için deklanşöre yarım basın veya K düğmesine basın.
Menüleri görüntüleMenüleri görüntülemek için G düğmesine basın.