Slayt gösterisi

  1. G düğmesi
  2. D izleme menüsü

Bir slayt gösterisi görüntüleyin; resimler kaydedildiği sırayla görüntülenir. [ Oynatma klasörü ] için seçili olan klasördeki resimler (Oynatma klasörü ) kaydedilen sırada birer birer görüntülenecektir.

SeçenekAçıklama
[ Başlat ]Slayt gösterisini başlatın.
[ Resim tipi ]
  • Görüntülenen resmin türünü seçin.
  • Yalnızca seçilen derecelendirmelere sahip resimleri görüntülemek için [ Derecelendirmeye göre ] öğesini seçin. Derecelendirmeleri vurgulayın ve ( M ) seçmek veya seçimi kaldırmak ( U ) için 2 basın.
[ Çerçeve aralığı ]Her resmin ne kadar süreyle görüntüleneceğini seçin.

Slayt gösterilerini görüntüleme

Slayt gösterisini başlatmak için [ Başlat ] öğesini vurgulayın ve J düğmesine basın. Slayt gösterisi devam ederken aşağıdaki işlemler gerçekleştirilebilir:

İleAçıklama
Geri atla/ileri atlaÖnceki kareye dönmek için 4 , sonraki kareye geçmek için 2 basın.
Ek fotoğraf bilgilerini görüntüleyinGörüntülenen fotoğraf bilgisini seçmek için 1 veya 3 basın. Fotoğraf bilgilerini gizlemek için [ Yok (yalnızca resim) ] öğesini seçin.
DuraklatSlayt gösterisini duraklatmak için J düğmesine basın. Yeniden başlatmak için [ Yeniden Başlat ] öğesini vurgulayın ve J düğmesine basın.
Sesi ayarlaSesi artırmak için X , azaltmak için W ( Q ) düğmesine basın.
Oynatma menüsüne çıkışSlayt gösterisini sonlandırmak ve izleme menüsüne dönmek için G düğmesine basın.
Oynatma moduna çıkSlayt gösterisini sonlandırmak ve izleme ekranına dönmek için K düğmesine basın.
Çekime devam etÇekim moduna dönmek için deklanşöre yarım basın.

Gösteri sona erdiğinde bir iletişim kutusu görüntülenir. Yeniden başlatmak için [ Yeniden Başlat ] öğesini vurgulayın ve J düğmesine basın. Gösteriyi bitirmek için [ Çıkış ] öğesini vurgulayın ve J düğmesine basın.