Taşınabilir şarj cihazları (güç bankaları)

Kamerayı çalıştırmak veya kamera pilini şarj etmek için taşınabilir şarj cihazları kullanılabilir. Aşağıdaki tablo test edilmiş ve kullanımı onaylanmış taşınabilir şarj cihazlarını, her bir cihazla çekilebilecek yaklaşık çekim sayısı ve fotoğraf makinesi pilinin yaklaşık şarj edilme sayısıyla birlikte listeler.

Üretici firmaModel numarasıAtış sayısı 1Ücret sayısı 2
AnkerPowerCore III Elit 25600 87WYaklaşık. 2780 çekim (EN-EL25a kullanıldığında)
Yaklaşık. 2750 çekim ( EN-EL25 kullanıldığında)
Yaklaşık. 6 kez (EN-EL25a kullanıldığında)
Yaklaşık. 8 kez ( EN-EL25 kullanıldığında)
  1. Kamera ve Görüntüleme Ürünleri Birliği (CIPA) standardı. NIKKOR Z DX 16–50mm f/3.5–6.3 VR objektifle 23 °C/73,4 °F'de (±2 °C/3,6 °F) aşağıdaki test koşullarında ölçülmüştür: her 30 saniyede bir varsayılan ayarlarla çekilen bir fotoğraf . "Çekim sayısı", tam şarjlı bir pil (EN-EL25a/ EN-EL25 ) ile bir fotoğraf makinesine güç sağlamak için tam şarjlı bir taşınabilir şarj cihazı kullanılarak çekilebilecek çekim sayısıdır.
  2. Fotoğraf makinesi pilinin (EN-EL25a/ EN-EL25 ) taşınabilir bir şarj cihazı kullanılarak tam şarjla kaç kez şarj edilebileceği.
  • Kullanım hakkında bilgi için taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen belgelere bakın.
  • Cihazı kameraya güç sağlamak veya kamera pilini şarj etmek için kullanırken, taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen iki Type-C konektörlü bir USB kablosu kullanın.
  • Taşınabilir şarj cihazlarıyla ilgili güncel bilgiler, üreticilerin web sitesinde mevcuttur. Kullanılabilirlik ülke veya bölgeye göre değişebilir.