Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Nauja AF objekto aptikimo parinktis: „Paukščiai“

[ Paukščiai ] buvo pridėtas prie objekto aptikimo parinkčių, galimų [ AF objekto aptikimo parinktys ] fotografavimo ir vaizdo įrašymo meniu.

 • Vaizdo įrašymo meniu atveju objektas pasirenkamas naudojant [ AF subjekto aptikimo parinktys ] > [ Objekto aptikimas ]. Foto ir vaizdo režimams galima pasirinkti atskirus objektų tipus.

 • Jei paukštis aptinkamas pasirinkus [ Birds ], židinio taškas bus rodomas virš atitinkamo paukščio veido. Jei fotoaparatas aptinka objekto akis, židinio taškas bus rodomas virš vienos ar kitos jo akių. Jei fotoaparatas negali aptikti nei veido, nei akių, jis rodys fokusavimo tašką virš aptikto paukščio.

Įspėjimai: objekto aptikimas naudojant „paukščius“

 • Objekto aptikimas gali neveikti taip, kaip tikėtasi, jei:

  • subjekto veidas yra per didelis arba mažas, palyginti su kadru,
  • subjekto veidas yra per šviesus arba silpnai apšviestas,
  • subjekto veidą ar akis uždengia plunksnos ar pan.
  • tiriamojo veidas ir akys yra panašios spalvos arba
  • fotografuojant objektas per daug juda.
 • Fotoaparatas gali rodyti kraštinę aplink objektus, kurie nėra paukščiai, bet į juos panašūs. Jei fotoaparatas dažnai klaidingai aptinka kitus objektus, o ne paukščius, perjungus į AF srities režimą su mažesniais fokusavimo taškais, gali pagerėti fokusavimo efektyvumas.
 • Mirgėjimo tikimybė didesnė, jei nuotraukos darytos fluorescencinėje, gyvsidabrio garų ar panašioje šviesoje, palyginti su kitomis aplinkomis.

  • Fotografavimo meniu pasirinkus [ ON ], skirtą [ Photo mirgėjimo mažinimas ], mirgėjimo efektai sumažinami.
  • Jei nėra mirgėjimo, rekomenduojame pasirinkti [ OFF ], skirtą [ Nuotraukų mirgėjimo mažinimas ] fotografavimo meniu.
 • AF pagalbinio apšvietimo šviesa gali neigiamai paveikti kai kurių paukščių akis; pasirinkite [ OFF ] pasirinktiniam nustatymui a12 [ Built-in AF-assist illuminator ], kai naudojate automatinį fokusavimą.