Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Belaidžio nuotolinio valdymo pulto (WR) parinktys

G mygtukas U B sąrankos meniu

Sureguliuokite pasirenkamų WR-R11a ir WR-R10 belaidžių nuotolinio valdymo pultelių būsenos šviesos diodo ir ryšio režimo nustatymus. Taip pat galite pasirinkti ryšio režimą, skirtą prisijungti prie pasirenkamų radijo bangomis valdomų blyksčių, palaikančių pažangų belaidį apšvietimą.

WR-R10 belaidžiai nuotolinio valdymo pultai

  • Norint naudoti WR-R10, reikalingas WR-A10 adapteris.
  • Įsitikinkite, kad WR-R10 programinė įranga buvo atnaujinta iki naujausios versijos (3.0 ar naujesnės versijos). Informacijos apie programinės aparatinės įrangos naujinimus ieškokite savo vietovės Nikon svetainėje.

LED lempa

Įjunkite arba išjunkite būsenos šviesos diodus WR-R11a arba WR-R10 belaidžiame nuotolinio valdymo pulte, pritvirtintame prie fotoaparato. Daugiau informacijos ieškokite su belaidžiu nuotolinio valdymo pultu pateiktoje dokumentacijoje.

Susiejimo režimas

Pasirinkite susiejimo režimą belaidžiams nuotolinio valdymo pultams WR-R11a arba WR-R10, pritvirtintiems prie kitų fotoaparatų arba radijo bangomis valdomų blyksčių, palaikančių pažangų belaidį apšvietimą. Įsitikinkite, kad kitiems įrenginiams pasirinktas tas pats režimas.

Parinktis apibūdinimas
[ Poravimas ]

Fotoaparatas jungiasi tik prie įrenginių, su kuriais jis anksčiau buvo susietas. Paspauskite susiejimo mygtuką ant belaidžio nuotolinio valdymo pulto, prijungto prie fotoaparato, kad susietumėte jį su kitais įrenginiais.

  • Kadangi fotoaparatas nebendraus su įrenginiais, su kuriais ji nebuvo suporuota, šią parinktį galima naudoti norint išvengti signalo trukdžių iš kitų netoliese esančių įrenginių.
  • Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas įrenginys turi būti susietas atskirai, tačiau jungiantis prie daugybės įrenginių rekomenduojama naudoti PIN kodą.
[ PIN ]

Ryšys dalijamas tarp visų įrenginių, turinčių tą patį keturių skaitmenų PIN kodą. Įveskite pasirinktą keturių skaitmenų PIN kodą. Paspauskite 4 arba 2 , kad paryškintumėte skaitmenis, ir paspauskite 1 arba 3 kad pakeistumėte. Paspauskite J , kad įvestumėte ir parodytumėte pasirinktą PIN kodą.

  • Ši parinktis yra geras pasirinkimas fotografuojant su daugybe nuotolinių įrenginių.
  • Jei yra kelios kameros, turinčios tą patį PIN kodą, blykstės bus valdomos tik to fotoaparato, kuris prisijungia pirmas, o tai neleidžia prisijungti visoms kitoms kameroms (belaidžių nuotolinio valdymo pultelių, prijungtų prie paveiktų fotoaparatų, šviesos diodai mirksės). .
  • Nepriklausomai nuo pasirinktos [ Link mode ] parinkties, signalus iš suporuotų belaidžių nuotolinio valdymo pultelių visada priims WR-R11a arba WR-R10. WR-1 belaidžio nuotolinio valdymo pulto naudotojai turės pasirinkti susiejimą kaip WR-1 ryšio režimą.