Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Monitoriaus spalvų balansas

G mygtukas U B sąrankos meniu

Sureguliuokite monitoriaus spalvų balansą pagal savo skonį.

 • [ Monitoriaus spalvų balansas ] galima reguliuoti tik tada, kai monitorius yra aktyvus. Jo negalima reguliuoti, kai monitoriaus režimui pasirinktas [ Tik vaizdo ieškiklis ] arba kai akis nukreipta į vaizdo ieškiklį.
 • Spalvų balansas reguliuojamas kryptiniu valdikliu. Paspauskite 1 , 3 , 4 arba 2 , kad sureguliuotumėte spalvų balansą, kaip parodyta toliau. Paspauskite J , kad išsaugotumėte pakeitimus.

  1. Padidinkite žalią spalvą
  2. Padidinkite gintarą
  3. Padidinkite rausvai raudoną spalvą
  4. Padidinkite mėlyną spalvą
 • Monitoriaus spalvų balansas taikomas tik meniu, atkūrimui ir fotografavimo ekranui; fotoaparatu padarytoms nuotraukoms ir vaizdo įrašams tai neturi įtakos.
 • Atskaitos vaizdas yra paskutinė daryta nuotrauka arba atkūrimo režimu paskutinė rodoma nuotrauka. Jei atminties kortelėje nėra nuotraukų, vietoj jo bus rodomas tuščias rėmelis.
 • Norėdami pasirinkti kitą nuotrauką, paspauskite mygtuką W ( Q ). Pažymėkite norimą paveikslėlį ir paspauskite J , kad pasirinktumėte jį kaip atskaitos vaizdą.
 • Norėdami peržiūrėti paryškintą vaizdą per visą kadrą, paspauskite ir palaikykite X .