Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Atminties kortelės talpa

Toliau pateiktoje lentelėje parodyta buferio talpa ir apytikslis nuotraukų, kurias galima išsaugoti 660 GB 1 kortelėje, skaičius, esant skirtingoms vaizdo kokybei ( 0 Vaizdo kokybės reguliavimas ) ir dydžiu ( 0 Vaizdo dydžio pasirinkimas ) su [ FX (36 × 24) ] pasirinktas [ Pasirinkti vaizdo sritį ] ir [ SDR ], pasirinktas [ Tone mode ]. Faktinė talpa priklauso nuo fotografavimo sąlygų ir kortelės tipo.

Vaizdo kokybė Paveikslėlio dydis Failo dydis Likęs parodymų skaičius 2 Buferio talpa 2, 3
NEF ( RAW ), glaudinimas be nuostolių apytiksliai 51,6 MB 7300 kadrų 81 kadras
NEF ( RAW ), didelio efektyvumo m apytiksliai 32,6 MB 17 200 kadrų 599 kadrai
NEF ( RAW ), didelis efektyvumas apytiksliai 21,1 MB 24 200 kadrų Daugiau nei 1000 kadrų
JPEG / HEIF bauda 4 Didelis apytiksliai 19,0 MB 20 900 kadrų Daugiau nei 1000 kadrų 5
Vidutinis apytiksliai 12,4 MB 35 900 kadrų
Mažas apytiksliai 6,7 MB 69 900 kadrų
JPEG / HEIF normalus 4 Didelis apytiksliai 11,8 MB 41 900 kadrų Daugiau nei 1000 kadrų 5
Vidutinis apytiksliai 7,0 MB 69 900 kadrų
Mažas apytiksliai 3,5 MB 139 000 kadrų
JPEG / HEIF pagrindinis 4 Didelis apytiksliai 4,0 MB 78 600 kadrų Daugiau nei 1000 kadrų 5
Vidutinis apytiksliai 2,7 MB 125 000 kadrų
Mažas apytiksliai 1,8 MB 251 000 kadrų

Skaičiai yra apie Nikon 660 GB MC-CF660G B tipo CFexpress atminties kortelę (2023 m. kovo mėn.) su NIKKOR Z 50mm f/1.8 S objektyvu, pritvirtintu prie fotoaparato.

Nuotraukų, kurias galima įrašyti į atminties kortelę arba saugoti atminties buferyje, skaičius priklauso nuo įrašytos siužeto.

Maksimalus ekspozicijų skaičius, kurį galima išsaugoti atminties buferyje esant ISO 100. Kai kuriais atvejais gali sumažėti, įskaitant kai:

  • optimalaus suspaudimo ([ m ]) parinktis pasirinkta [ Vaizdo kokybė ] nuotraukoms, darytoms JPEG formatu arba
  • [ ON ] yra pasirinktas [ Auto Distortion Control ].

Figūrose daroma prielaida, kad [ Vaizdo kokybė ] pasirinkta dydžio prioriteto parinktis (parinktis nepažymėta [ m ]). Pasirinkus optimalaus glaudinimo ([ m ]) parinktį, padidėja failo dydis; atitinkamai mažėja vaizdų skaičius ir buferio talpa.

Nukrenta, kai [ Tonų režimas ] pasirenkamas [ HLG ], o [ Vaizdo dydis ] pasirenkamas [ Large ].