Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

f12: viso kadro atkūrimo brūkštelėjimai

G mygtukas U A Pasirinktinių nustatymų meniu

Pasirinkite vaidmenį, priskirtą brūkštelėjimui aukštyn ir žemyn arba brūkštelėjimu kairėn ir dešinėn viso kadro atkūrimo metu.

Brūkštelėjimas aukštyn/žemyn

Pasirinkite operaciją, atliekamą braukdami aukštyn arba žemyn.

Parinktis apibūdinimas
c [ Įvertinimas ] Dabartinei nuotraukai priskirkite iš anksto pasirinktą įvertinimą. Įvertinimą galima pasirinkti paspaudus 2 .
K [ Pasirinkite įkelti į kompiuterį ] Pažymėkite dabartinę nuotrauką prioritetiniam įkėlimui į kompiuterį.
N [ Pasirinkite įkėlimui (FTP) ] Pažymėkite dabartinę nuotrauką prioritetiniam įkėlimui į FTP serverį.
g [ Apsaugoti ] Apsaugokite esamą nuotrauką.
W [ Balso atmintinė ] Brūkštelėkite, kad pradėtumėte įrašyti balso atmintinę. Jei esamos nuotraukos atmintis jau yra, brūkštelėjimas pradeda esamos atmintinės atkūrimą. Norėdami baigti įrašymą arba atkūrimą, paspauskite J
[ Nėra ] Brūkštelėjimas aukštyn arba žemyn neturi jokio poveikio.
  • Nuotraukos, pasirinktos brūkštelėjus aukštyn arba žemyn, kai pasirinkta [ Įvertinimas ], [ Pasirinkti, kad būtų galima įkelti į kompiuterį ], [ Pasirinkti įkelti (FTP) ] arba [ Apsaugoti ], yra pažymėtos piktogramomis ( 0 Pagrindinė informacija ). Žymėjimą galima pašalinti dar kartą brūkštelėjus ta pačia kryptimi.

Brūkštelėkite Išankstinė kryptis

Pasirinkite gestą, naudojamą kadro perkėlimui.

Parinktis apibūdinimas
S [ Kairė←Dešinė ] Brūkštelėkite iš dešinės į kairę, kad peržiūrėtumėte kitą nuotrauką.
T [ Kairėn → Dešinėn ] Brūkštelėkite iš kairės į dešinę, kad peržiūrėtumėte kitą nuotrauką.