Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

b6: Tiksliai sureguliuokite optimalią ekspoziciją

G mygtukas U A Pasirinktinių nustatymų meniu

Naudokite šią parinktį norėdami tiksliai sureguliuoti fotoaparato pasirinktą ekspozicijos reikšmę; ekspoziciją galima tiksliai sureguliuoti kiekvienam matavimo metodui atskirai. Ekspoziciją galima reguliuoti aukštyn, kad ekspozicija būtų šviesesnė, arba žemyn, jei ekspozicija tamsesnė, diapazone nuo +1 iki –1 EV ¹⁄₆ EV žingsniais. Numatytoji vertė yra nulis.

Tikslus ekspozicijos derinimas

  • Pasirinktinis nustatymas b6 [ Tiksliai suderinti optimalią ekspoziciją ] sureguliuoja ekspoziciją atskirai kiekvienam pasirinktinių nustatymų bankui. Perjungdami banką atkreipkite dėmesį į skirtingas tinkinto nustatymo b6 tikslinimo vertes.
  • Neatsižvelgiant į pasirinktinį nustatymą b6 [ Tiksliai suderinti optimalų ekspoziciją ], ekspozicijos kompensavimo piktograma ( E ) nebus rodoma. Vienintelis būdas nustatyti, kiek ekspozicija buvo pakeista, yra peržiūrėti sumą tikslinio nustatymo meniu, skirtoje pasirinktiniam nustatymui b6.
  • Dviejų mygtukų atstatymas pasirinktoms reikšmėms neturi įtakos.