Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

EP-5B maitinimo jungties ir EH-5d, EH-5c arba EH-5b kintamosios srovės adapterio prijungimas

Prieš prijungdami EP-5B maitinimo jungtį ir EH-5d, EH-5c arba EH-5b kintamosios srovės adapterį, išjunkite fotoaparatą.

 1. Atidarykite akumuliatoriaus skyriaus ( q ) ir maitinimo jungties ( w ) dangtelius.

 2. Įkiškite EP-5B maitinimo jungtį.

  • Būtinai įkiškite jungtį tinkama kryptimi.
  • Naudodami jungtį, kad oranžinės spalvos akumuliatoriaus fiksatorius būtų nuspaustas vienoje pusėje, stumkite jungtį į akumuliatoriaus skyrių, kol fiksatorius užfiksuos jungtį.
 3. Uždarykite akumuliatoriaus skyriaus dangtelį.

  Įstatykite maitinimo jungties kabelį taip, kad jis eitų per maitinimo jungties angą, ir uždarykite akumuliatoriaus skyriaus dangtį.

 4. Prijunkite EH-5d/EH-5c/EH-5b kintamosios srovės adapterį prie EP-5B maitinimo jungties.

  • Prijunkite maitinimo laidą prie kintamosios srovės adapterio EH-5d, EH-5c arba EH-5b kintamosios srovės lizdo ( e ).
  • Įkiškite nuolatinės srovės kištuką iš EH-5d, EH-5c arba EH-5b kintamosios srovės adapterio į DC IN jungtį ( r ).
  • Kai fotoaparatas naudojamas su maitinimo jungtimi ir EH-5d, EH-5c arba EH-5b kintamosios srovės adapteriu, vietoje akumuliatoriaus lygio piktogramos fotografavimo ekrane pasirodo P