Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Energijos taupymas (foto režimas)

G mygtukas U B sąrankos meniu

Fotografavimo režimu fotografavimo ekranas pritemsta, kad būtų taupoma energija, likus maždaug 15 sekundžių iki laukimo režimo laikmačio pabaigos.

Parinktis apibūdinimas
[ ĮJUNGTA ] Įjungti energijos taupymą. Ekrano atnaujinimo dažnis gali sumažėti.
[ IŠJUNGTA ] Išjungti energijos taupymą. Pastaba, pasirinkus [ OFF ], fotografavimo ekranas neblėsta likus kelioms sekundėms iki budėjimo režimo laikmačio pabaigos.

Energijos taupymas (foto režimas)

Atminkite, kad net ir pasirinkus [ ON ], energijos taupymas neveiks:

  • jei pasirinktas [ No limit ] pasirinktiniame nustatyme c3 [ Išjungimo delsa ] > [ Budėjimo laikmatis ] arba jei pasirinkta delsa yra mažesnė nei 30 sekundžių,
  • priartinimo metu,
  • kai fotoaparatas prijungtas prie kito įrenginio per HDMI ,
  • kai fotoaparatas yra prijungtas prie kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ir keičiasi duomenimis per USB , arba
  • kai fotoaparatas prijungtas prie kintamosios srovės adapterio.