Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

USB maitinimo tiekimas

G mygtukas U B sąrankos meniu

Pasirinkite, ar fotoaparatas naudoja energiją iš įrenginių, prijungtų per USB maitinimo tiekimo jungtį. USB maitinimo šaltinis leidžia naudoti fotoaparatą, ribojant baterijos eikvojimą.

Parinktis apibūdinimas
[ ĮJUNGTA ] Kai įjungta, fotoaparatas gauna energiją iš prijungtų įrenginių. Prijungti įrenginiai taip pat tieks maitinimą, kai fotoaparatas išjungtas, jei vyksta Bluetooth siuntimas arba dega atminties kortelės prieigos lemputė.
[ IŠJUNGTA ] Fotoaparatas bet kuriuo metu nenaudoja maitinimo iš prijungtų įrenginių.
 • USB maitinimo tiekimas galimas iš:

  • kompiuteriai su integruotais C tipo USB prievadais (reikalingas UC-E25 USB kabelis, galima įsigyti atskirai),
  • pasirenkami EH-7P įkrovimo kintamosios srovės adapteriai ir
  • pasirenkami EH-8P kintamosios srovės adapteriai (reikalingas UC-E25 USB kabelis, galima įsigyti atskirai).
 • Maitinimas fotoaparatui bus tiekiamas tik tada, kai bus įdėta baterija.
 • USB maitinimo tiekimas galimas, kai laidas prijungtas prie fotoaparato USB maitinimo tiekimo jungties. Fotoaparatas nenaudos energijos iš įrenginių, prijungtų per USB duomenų jungtį.

 • Kai fotoaparatas maitinamas iš išorinio šaltinio, fotografavimo ekrane ir valdymo skydelyje pasirodo USB maitinimo tiekimo piktograma.

Kompiuterio USB maitinimo tiekimas

 • Prieš naudodami kompiuterį maitinimui fotoaparatui tiekti, patikrinkite, ar kompiuteryje yra C tipo USB jungtis. Norėdami prijungti fotoaparatą prie kompiuterio, naudokite pasirenkamą UC-E25 USB kabelį su C tipo jungtimis abiejuose galuose.
 • Priklausomai nuo modelio ir gaminio specifikacijų, kai kurie kompiuteriai nepateiks srovės fotoaparatui maitinti.

„Energijos tiekimas“ prieš „įkrovimą“

Energijos tiekimas fotoaparato operacijoms vadinamas „maitinimo tiekimu“, o terminas „įkrovimas“ vartojamas, kai maitinimas tiekiamas tik fotoaparato baterijai įkrauti. Sąlygos, kuriomis išorinių įrenginių tiekiamas maitinimas naudojamas fotoaparatui maitinti arba akumuliatoriui įkrauti, parodytos toliau.

Pasirinkta parinktis [ USB maitinimo tiekimas ] Maitinimo jungiklis Naudojamas išorinis maitinimo šaltinis
[ ĮJUNGTA ] Įjungta (aktyvus budėjimo laikmatis) 1 Energijos tiekimas
Įjungta (budėjimo laikmatis išjungtas) Įkrovimas 2
Išjungta Įkrovimas 2
[ IŠJUNGTA ] Įjungta (aktyvus budėjimo laikmatis) 1
Įjungta (budėjimo laikmatis išjungtas) Įkrovimas 2
Išjungta Įkrovimas 2

Apima atvejus, kai maitinimo jungiklis yra „OFF“ padėtyje, bet vyksta Bluetooth siuntimas arba dega atminties kortelės prieigos lemputė.

Į fotoaparatą įdėtos EN-EL15c ir EN-EL15b baterijos bus įkraunamos, kai fotoaparatas prijungtas prie pasirenkamo EH-7P įkrovimo kintamosios srovės adapterio, EH-8P kintamosios srovės adapterio arba kompiuterio (atminkite, kad norint prijungti prie kompiuterių arba EH-8P reikia UC-E25 USB laidas, parduodamas atskirai).