Täiskaadrilises taasesituses kuvatava foto sissesuumimiseks vajutage X või J või puudutage ekraanil kaks kiiret puudutust. [ FX (36×24) ]-vormingus fotosid saab sisse suumida maksimaalselt umbes 32× ( Suured pildid), 24× ( Medium ) või 16× ( Väike ). Suumimisel tuvastatud näod on tähistatud valgete ääristega; teiste nägude vaatamiseks pöörake alamkäsuvaliku nuppu.

Taasesituse suumi kasutamine

To

Kirjeldus

Suurenda/
suumi välja

  • Sissesuumimiseks vajutage nuppu X või kasutage venitusliigutusi.

  • Väljasuumimiseks vajutage W ( Q ) või kasutage pigistusliigutusi.

Suumisuhte muutmise ajal kuvatakse navigeerimisaken, kusjuures hetkel nähtav ala on tähistatud kollase äärisega. Navigatsiooniakna all olev riba näitab suumisuhet, muutudes roheliseks suhtega 1 : 1 (100%). Navigeerimisaken kaob mõne sekundi pärast ekraanilt.

Vaadake teisi pildi piirkondi

Kasutage mitmikvalijat või libisemisliigutusi, et vaadata pildi alasid, mida monitoril ei kuvata. Hoidke mitmikvalijat all, et kerida kiiresti teistele kaadri aladele.

Kärbi pilti

Pildi kärpimiseks ekraanil hetkel nähtavale alale vajutage i ja valige [ Quick crop ].

Valige näod

Suumimise ajal tuvastatud näod on navigeerimisaknas tähistatud valgete ääristega. Teiste nägude vaatamiseks pöörake alamkäsuvaliku nuppu või puudutage ekraanil kuvatavat juhendit.

Vaata teisi pilte

Pöörake põhikäsuvaliku nuppu, et vaadata sama asukohta teistel fotodel ilma suumisuhet muutmata (video valimine tühistab suumi). Saate vaadata ka teisi fotosid, puudutades ekraani allosas ikooni e või f .

Kaitske pilte

Vajutage nuppu g ( Fn4 ), et lülitada praeguse pildi kaitse sisse või välja ( Piltide kaitsmine kustutamise eest ).

Välju võtterežiimi

Väljumiseks vajutage katiku vabastusnupp poolenisti alla või vajutage K nuppu.

Kuva menüüd

Menüüde kuvamiseks vajutage nuppu G