Z 9 teatmik on mõeldud püsivara C versioonile 2.10 ( Z 9 teatmejuhendi uusim versioon on saadaval Nikoni allalaadimiskeskuses). Selles peatükis kirjeldatakse uusi funktsioone ja muudatusi, mis on tehtud kaamera C püsivara versiooniga 3.00. Neid kahte dokumenti tuleb lugeda koos.

"Püsivara versioon"

Kaamera püsivara versiooni vaatamiseks või kaamera püsivara värskendamiseks valige häälestusmenüüs [ Firmware version ].

Värskendusi saab teha arvuti või nutiseadme abil.

  • Arvuti : kaamera püsivara uute versioonide leidmiseks vaadake Nikoni allalaadimiskeskust. Teave värskenduste tegemise kohta on saadaval püsivara allalaadimislehe kaudu.
    https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • Nutiseade : kui nutiseade on SnapBridge'i rakenduse abil kaameraga seotud, teavitab rakendus teid automaatselt, kui uuendused muutuvad kättesaadavaks ja seejärel saate nutiseadme kaudu värskenduse kaamera mälukaardile alla laadida. Värskenduste tegemise kohta teabe saamiseks vaadake SnapBridge'i võrguspikrit. Pange tähele, et automaatseid teatisi ei pruugita kuvada täpselt samal ajal, kui värskendused Nikoni allalaadimiskeskuses kättesaadavaks tehakse.