Kaameraga saab kasutada järgmist Nikoni tarkvara. Lisateabe saamiseks külastage oma riigi või piirkonna Nikoni veebisaiti.

Arvuti tarkvara

Nikoni arvutitarkvara on saadaval Nikoni allalaadimiskeskuses. Kontrollige versiooni ja süsteeminõudeid ning laadige kindlasti alla uusim versioon.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

 • Camera Control Pro 2 (saadaval ostmiseks): saate kaamerat arvutist eemalt juhtida, et salvestada fotosid ja videoid ning salvestada need otse arvuti kõvakettale.

 • NX Tether : kasutage lõastatud pildistamiseks, kui kaamera on arvutiga ühendatud. Säritust, valge tasakaalu ja muid kaamera sätteid saab kaugjuhtimisega reguleerida, kasutades arvutiekraanil olevaid juhtnuppe.

 • NX stuudio * : vaadake ja redigeerige Nikoni digikaameratega tehtud fotosid ja videoid. NX Studiot saab kasutada Nikoni ainulaadses NEF/NRW (RAW) formaadis failide viimistlemiseks ja JPEG- või TIFF-vormingusse (NEF/RAW-töötlus) teisendamiseks. See toetab mitte ainult NEF/NRW (RAW) pilte, vaid ka Nikoni digikaameratega jäädvustatud JPEG- ja TIFF-fotosid selliste toimingute jaoks nagu toonikõverate redigeerimine ning heleduse ja kontrasti suurendamine.

  • Olemasolevad kasutajad peaksid kindlasti alla laadima uusima versiooni, kuna varasemad versioonid ei pruugi kaamerast pilte alla laadida ega NEF (RAW) pilte avada.

 • Traadita saatja utiliit : juhtmevaba saatja utiliit on vajalik, kui kaamera ühendatakse võrku. Siduge kaamera arvutiga ja laadige pilte alla juhtmevaba või Etherneti võrgu kaudu.

 • Veebikaamera utiliit : Veebikaamera utiliit võimaldab kasutada kaamerat veebikaamerana, kui see on USB kaudu arvutiga ühendatud. Kaamera kuvatakse veebikonverentsirakendustes kui „Webcam Utility”. Kui valite "Webcam Utility", teisendab kaamera veebikaameraks. Ühilduvate kaamerate, süsteeminõuete ja veebikaamera utiliidi kasutamise ning kasutamise ajal järgitavate ettevaatusabinõude kohta leiate teavet Nikoni allalaadimiskeskuse veebikaamera utiliidi lehelt.

Nutitelefoni (tahvelarvuti) rakendused

Nutitelefoni (tahvelarvuti) rakendused on saadaval poodides Apple App Store® ja Google Play™. Uusima teabe saamiseks meie rakenduste kohta külastage Nikoni veebisaiti.

 • SnapBridge : laadige fotod ja videod kaamerast juhtmevaba ühenduse kaudu nutiseadmesse alla.

 • NX MobileAir (pakub rakendusesiseseid oste): importige nutiseadmega USB kaudu ühendatud kaamerast pilte ja laadige need juhtmevabalt FTP-serverisse.

  • Toetatud funktsioonid ja operatsioonisüsteemid on riigiti ja regiooniti erinevad.