Pasirinkite, ar įjungti vibracijos mažinimą. Galimos parinktys skiriasi priklausomai nuo objektyvo.

Parinktis

apibūdinimas

C

[ Normalus ]

Pasirinkite, jei norite pagerinti vibracijos mažinimą, kai fotografuojate statinius objektus.

D

[ Sportas ]

Pasirinkite, kai fotografuojate sportininkus ir kitus objektus, kurie juda greitai ir nenuspėjamai.

[ Išjungta ]

Vibracijos mažinimas išjungtas.

Įspėjimai: naudokite vibracijos mažinimo funkciją
  • Naudojant kai kuriuos objektyvus vibracijos mažinimo funkcija gali būti nepasiekiama.

  • Prieš fotografuodami rekomenduojame palaukti, kol vaizdas ekrane stabilizuosis.

  • Pasirinkus [ Normal ] objektyvams, kurie palaiko vibracijos mažinimą, vaizdas vaizdo ieškiklyje gali virpėti prieš atleidžiant užraktą, tačiau tai yra natūrali vibracijos mažinimo pasekmė ir nerodo gedimo. Jei judesys blaško dėmesį, galite naudoti [ Sportas ] arba [ Išjungta ].

  • [ Normal ] arba [ Sport ] rekomenduojamas norint slinkti kadrus. Režimais [ Normal ] ir [ Sport ] vibracijos mažinimas taikomas tik judesiams, kurie nėra keptuvės dalis. Pavyzdžiui, jei fotoaparatas pasukamas horizontaliai, vibracijos sumažinimas bus taikomas tik vertikaliam drebėjimui.

  • [ Normal ] ir [ Sport ] taip pat rekomenduojami, jei fotoaparatas yra pritvirtintas ant trikojo arba vienkojo. Tačiau atminkite, kad [ Išjungta ] gali būti geresnis pasirinkimas naudojant kai kuriuos trikojus, atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas. Nustatymai gali skirtis priklausomai nuo objektyvo; Daugiau informacijos rasite objektyvo dokumentacijoje.

  • Jei F tvirtinimo objektyvas su vibracijos mažinimo jungikliu yra prijungtas per pasirenkamą FTZ II/FTZ tvirtinimo adapterį, [ Vibration production ] bus pilka ir nepasiekiama. Vibracijai sumažinti naudokite objektyvo jungiklį.