Fotoğraf çekimi menü seçenekleri dört bankadan birinde saklanır (“A” ile “D” arasındaki sıralar). Bir bankadaki ayarlarda yapılan değişikliklerin diğerleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ancak, [ Genişletilmiş fotoğraf menüsü kümeleri ], [ Beyaz dengesi ] ön ayarları, [ Çoklu pozlama ], [ Aralıklı çekim ], [ Hızlandırılmış film ] ve [ Odak kaydırmalı çekim ] öğelerinde yapılan değişikliklerin tüm kümeler için geçerli olduğunu unutmayın.

Sık kullanılan ayarların belirli bir kombinasyonunu kaydetmek için, [ Fotoğraf çekimi menü kümesi ] öğesini kullanarak dört kümeden birini seçin ve ayarları istediğiniz gibi yapın.

Fotoğraf Çekimi Menü Bankası

Bilgi ve üst kontrol paneli ekranları, geçerli fotoğraf çekimi menü kümesini k ve ardından banka adı (“A”, “B”, “C” veya “D”) olarak gösterir.

Fotoğraf Çekimi Menü Bankalarını Yeniden Adlandırma

Banka vurgulanarak ve 2 tuşuna basılarak banka adına (“A”, “B”, “C” veya “D”) açıklayıcı bir başlık eklenebilir. Altyazılar en fazla 20 karakter uzunluğunda olabilir.

Varsayılan Ayarları Geri Yükleme

Seçili bir fotoğraf çekimi menü bankası için varsayılan ayarları geri yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için kümeyi vurgulayın ve O ( Q ); bir onay iletişim kutusu görüntülenecektir. Seçili küme için varsayılan ayarları geri yüklemek için [ Evet ] öğesini vurgulayın ve J düğmesine basın.

  • Çoklu pozlama devam ederken fotoğraf çekimi menüsü sıfırlaması kullanılamaz.