Geçerli kamera donanım yazılımı sürümünü görüntüleyin. Bellenim kartı, kamera belleniminin yeni bir sürümünü içeriyorsa bellenim güncellemeleri gerçekleştirilebilir.

Firmware Güncellemeleri

Bellenim kartı, kamera belleniminin yeni bir sürümünü içerdiğinde bellenim güncellemeleri gerçekleştirilebilir. Güncellemeler bir bilgisayar veya akıllı cihaz kullanılarak gerçekleştirilebilir.

  • Bilgisayar : Fotoğraf makinesi donanım yazılımının yeni sürümleri için Nikon İndirme Merkezini kontrol edin. Güncellemelerin gerçekleştirilmesiyle ilgili bilgiler, bellenim indirme sayfasından edinilebilir.

  • Akıllı cihaz : Akıllı cihaz, SnapBridge uygulaması kullanılarak fotoğraf makinesiyle eşleştirildiyse, güncellemeler kullanıma sunulduğunda uygulama sizi otomatik olarak bilgilendirecektir. Ardından güncellemeyi akıllı cihazı kullanarak fotoğraf makinesinin hafıza kartına indirebilirsiniz. Güncellemeleri gerçekleştirme hakkında bilgi için SnapBridge çevrimiçi yardımına bakın. Güncellemeler Nikon İndirme Merkezi'nde sunulduğundan, otomatik bildirimlerin tam olarak aynı anda görüntülenemeyebileceğini unutmayın.