Yeni fotoğraflara çekildikçe telif hakkı bilgisi ekleyin. Telif hakkı bilgileri NX Studio Bilgi sekmesinde görüntülenebilir.

  • Sanatçı : “Metin Girişi” ( 0 Metin Girişi ) bölümünde açıklandığı gibi bir fotoğrafçı adı girin. Fotoğrafçı adları en fazla 36 karakter uzunluğunda olabilir.
  • Telif hakkı : Telif hakkı sahibinin adını “Metin Girişi” ( 0 Metin Girişi ) bölümünde açıklandığı gibi girin. Telif hakkı sahibi adları en fazla 54 karakter uzunluğunda olabilir.
  • Telif hakkı bilgisi ekle : Sonraki tüm fotoğraflara telif hakkı bilgisi eklemek için bu seçeneği seçin. Telif hakkı bilgilerini ekle'yi vurgulayın ve açmak veya kapatmak için 2 basın. İstenen ayarı seçtikten sonra çıkmak için J düğmesine basın.

Sanatçı veya telif hakkı sahibi adlarının yetkisiz kullanımını önlemek için, kamerayı başka bir kişiye ödünç vermeden veya devretmeden önce Telif hakkı bilgilerini ekle öğesinin seçili olmadığından ve Sanatçı ve Telif Hakkı alanlarının boş olduğundan emin olun. Nikon, Telif hakkı bilgisi seçeneğinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya anlaşmazlık için sorumluluk kabul etmez.