Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Prieš susisiekdami su klientų aptarnavimo tarnyba

Galite išspręsti visas su fotoaparatu susijusias problemas atlikdami toliau nurodytus veiksmus. Prieš kreipdamiesi į pardavėją arba Nikon įgaliotąjį techninės priežiūros atstovą, patikrinkite šį sąrašą.

1

Peržiūrėkite įprastų problemų sąrašą.

Įprastos problemos ir sprendimai pateikiami šiuose skyriuose:

2

Išjunkite fotoaparatą ir išimkite bateriją, tada palaukite maždaug minutę, vėl įdėkite bateriją ir įjunkite fotoaparatą.

Po fotografavimo fotoaparatas gali toliau įrašyti duomenis į atminties kortelę. Prieš išimdami akumuliatorių, palaukite bent minutę.

3

Ieškokite Nikon svetainėse.

4

Kreipkitės į Nikon įgaliotąjį techninės priežiūros atstovą.

Numatytųjų nustatymų atkūrimas

  • Atsižvelgiant į esamus nustatymus, kai kurie meniu elementai ir kitos funkcijos gali būti nepasiekiamos. Norėdami pasiekti meniu elementus, kurie yra pilkos spalvos, arba funkcijas, kurios kitu atveju nepasiekiamos, pabandykite atkurti numatytuosius nustatymus naudodami sąrankos meniu elementą [ Reset all settings ].
  • Tačiau atminkite, kad belaidžio tinklo profiliai, informacija apie autorių teises ir kiti vartotojo sukurti įrašai taip pat bus nustatyti iš naujo. Nustačius iš naujo, nustatymų atkurti negalima.