Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Laiko kodas

G mygtukas U 1 filmavimo meniu

Pasirinkite, ar įrašyti laiko kodus, nurodančius kiekvieno kadro valandą, minutę, sekundę ir kadro numerį filmuojant. Laiko kodai galimi tik filmams, įrašytiems MOV formatu.

Parinktis apibūdinimas
[ Įrašyti laiko kodus ]
  • [ Įjungta ]: įrašyti laiko kodus. Laiko kodas rodomas fotografavimo ekrane.
  • [ Įjungta (su HDMI išvestimi) ]: laiko kodai bus įtraukti į filmuotą medžiagą, išsaugotą išoriniuose įrašymo įrenginiuose, prijungtuose prie fotoaparato HDMI kabeliu. Kamera palaiko Atomos SHOGUN , NINJA ir SUMO serijos monitorių įrašymo įrenginius.
  • [ Išjungta ]: laiko kodai neįrašomi.
[ Skaičiavimo metodas ]
  • [ Įrašymo eiga ]: laiko kodai didinami tik tada, kai vyksta įrašymas.
  • [ Laisvas paleidimas ]: laiko kodai nuolat didinami. Laiko kodai ir toliau didinami, kol fotoaparatas išjungtas.
[ Laiko kodo kilmė ]
  • [ Reset ]: iš naujo nustatykite laiko kodą į 00:00:00.00.
  • [ Įvesti rankiniu būdu ]: rankiniu būdu įveskite valandą, minutę, sekundę ir kadro numerį.
  • [ Dabartinis laikas ]: nustatykite laiko kodą pagal dabartinį laiką, kurį praneša fotoaparato laikrodis. Prieš tęsdami sąrankos meniu pasirinkite [ Laiko juosta ir data ] ir įsitikinkite, kad fotoaparato laikrodyje nustatytas teisingas laikas ir data.
[ Nuleiskite rėmelį ] Pasirinkite [ On ], kad kompensuotumėte neatitikimus tarp kadrų skaičiaus ir faktinio įrašymo laiko, kai kadrų dažnis yra 30 ir 60 kadrų per sekundę.

HDMI įrenginiai

Pasirinkus [ Įjungta (su HDMI išvestimi) ], skirta [ Record timecodes ], gali sutrikti filmuotos medžiagos išvestis į HDMI įrenginius.