Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Autorių teisių informacija

G mygtukas U B sąrankos meniu

Pridėkite autorių teisių informaciją prie naujų nuotraukų, kai jos daromos. Informaciją apie autorių teises galite peržiūrėti NX Studio [ Informacija ] skirtuke.

Menininkas / Autorių teisės

Įveskite fotografo (ne daugiau kaip 36 simbolių) ir autorių teisių savininko (daugiausia 54 simbolių) vardus ir pavardes. Pažymėkite [ Atlikėjas ] arba [ Autorių teisės ] arba paspauskite 2 , kad būtų rodomas teksto įvedimo dialogo langas. Informacijos apie teksto įvedimą žr. „Teksto įvedimas“ ( 0 Teksto įvedimas ).

Pridėkite autorių teisių informaciją

Norėdami pridėti autorių teisių informaciją prie vėlesnių nuotraukų, pažymėkite [ Attach copyright information ], paspauskite 2 ir patvirtinkite, kad gretimame žymimajame langelyje yra varnelė ( M ). Paspauskite J , kad išsaugotumėte pakeitimus ir išeitumėte; autorių teisių informacija bus pridėta prie visų vėlesnių nuotraukų.

Autorių teisių informacija

  • Kad išvengtumėte neteisėto atlikėjo ar autorių teisių savininko vardų naudojimo, prieš skolindami arba perleisdami fotoaparatą kitam asmeniui įsitikinkite, kad nepasirinkta [ Attach copyright information ]. Taip pat turėsite įsitikinti, kad atlikėjo ir autorių teisių laukai yra tušti.
  • Nikon neprisiima atsakomybės už žalą ar ginčus, kylančius naudojant [ Autorių teisių informacija ] parinktį.

Nuotraukos informacija

Informacija apie autorių teises įtraukta į fotografavimo duomenis, rodomus nuotraukos informacijos ekrane.