Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

f6: atleiskite mygtuką, kad galėtumėte naudoti rinkiklį

G mygtukas U A Pasirinktinių nustatymų meniu

Pasirinkus [ Taip ], leidžiami koregavimai, kurie paprastai atliekami laikant mygtuką ir sukant komandų ratuką, gali būti atliekami sukant komandų ratuką po to, kai mygtukas atleidžiamas. Tai baigiasi, kai mygtukas paspaudžiamas dar kartą, užrakto atleidimo mygtukas paspaudžiamas iki pusės arba baigiasi laukimo režimo laikmačio galiojimo laikas.

 • [ Atleiskite mygtuką, kad galėtumėte naudoti ratuką ] taikomas E ir S mygtukams.
 • [ Atleiskite mygtuką, kad galėtumėte naudoti ratuką ] taip pat taikomi valdikliams, kuriems tam tikri vaidmenys priskirti naudojant pasirinktinius nustatymus f2 arba g2 [ Pasirinktiniai valdikliai ] ir f9 arba g7 [ Priskirti MB-N11 mygtukus ]. Svarstomi vaidmenys nurodyti toliau esančioje lentelėje.

  Vaidmuo Galima priskirti naudojant pasirinktinį nustatymą
  f2 f9 g2 g7
  J [ Pasirinkite vaizdo sritį ] 4 4 4
  8 [ Vaizdo kokybė / dydis ] 4
  m [ Baltos spalvos balansas ] 4 4
  h [ Nustatyti Picture Control ] 4 4
  y [ Aktyvus skaitmeninis apšvietimas ] 4 4
  w [ Matavimas ] 4 4 4
  I / Y [ Blykstės režimas / kompensavimas ] 4 4
  z [ Fokusavimo režimas / AF srities režimas ] 4 4 4
  t [ Automatinis serijų fotografavimas ] 4
  $ [ Daugkartinė ekspozicija ] 4
  2 [ HDR (didelis dinaminis diapazonas) ] 4
  z [ Ekspozicijos delsos režimas ] 4 4
  $ [ Užrakto greitis ir diafragmos užraktas ] 4 4
  W [ Dėmesys didžiausias ] 4 4
  w [ Pasirinkite ne procesoriaus objektyvo numerį ] 4
  H [ Mikrofono jautrumas ] 4
  E [ Ekspozicijos kompensavimas ] 4 4
  9 [ ISO jautrumas ] 4 4