Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Funkcijos, pasiekiamos naudojant „C“ programinės aparatinės įrangos versiją 1.50

Nauja „ USB “ parinktis

[ USB ] parinktis buvo įtraukta į sąrankos meniu. Su šiuo papildymu, iPhone , kuriame veikia NX MobileAir išmaniojo telefono programa, dabar galima importuoti nuotraukas iš fotoaparato, prijungto per USB kabelį.

 • Kai jungiatės prie kompiuterių arba Android įrenginių, pasirinkite [ MTP/PTP ].
 • Pasirinkite [ iPhone ], tik kai jungiatės prie iPhone per trečiosios šalies USB-C to Lightning laidą, kad galėtumėte naudoti NX MobileAir (informacijos apie suderinamus USB-C su Lightning laidus žr. internetiniame NX MobileAir žinyne).
 • Nesvarbu, ar fotoaparatas prijungtas prie iPhone , ar ne, pasirinkus [ iPhone ] bus išjungtos toliau išvardytos funkcijos. Norėdami pasiekti šias funkcijas, pasirinkite [ MTP/PTP ].

  • integruotos kameros tinklo funkcijos
  • sąrankos meniu elementą [ Wireless remote (ML-L7) options ]
  • tiekti maitinimą fotoaparatui arba įkrauti bateriją per USB (taip pat negalėsite tiekti maitinimo į fotoaparatą arba įkrauti akumuliatoriaus naudodami pasirenkamą įkrovimo kintamosios srovės adapterį)
 • Programėlę NX MobileAir galite įsigyti iš Apple App Store ir Google Play .

Nauja papildoma nuotolinio valdymo rankena

Dabar fotoaparatas palaiko pasirenkamą MC-N10 nuotolinio valdymo rankeną. Prijungtas prie fotoaparato, MC-N10 gali būti naudojamas tokioms užduotims kaip filmavimas, fotografavimas ir fotoaparato nustatymų reguliavimas.

 • MC-N10 yra su rozetė, skirta pritvirtinti prie trečiųjų šalių fotoaparatų įrangos. Kai MC-N10 yra pritvirtintas prie trečiosios šalies fotoaparato įrangos per su ARRI suderinamą rozetės adapterį, galite sufokusuoti judančius objektus, o fotoaparatą galite stebėti jų judėjimą, arba naudoti patogiai išdėstytus valdiklius, kad galėtumėte reguliuoti nustatymus, pvz., ekspoziciją ir baltos spalvos balansą neliesdami fotoaparato.
 • Daugiau informacijos apie MC-N10 rasite dokumentacijoje, kurią galite rasti Nikon atsisiuntimo centre.

  https://downloadcenter.nikonimglib.com/