Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Prisijungimas prie tinklų naudojant WT-7

WT-7

Pritvirtinus prie fotoaparato pasirenkamą belaidį WT-7 siųstuvą galima naudoti norint prisijungti prie kompiuterių, ftp serverių ar kitų įrenginių per Ethernet arba belaidžius tinklus.

Prieš prijungdami WT-7

  • Prieš prijungdami WT-7 įsitikinkite, kad fotoaparato ir WT-7 programinė įranga atnaujinta į naujausias versijas.
  • Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite savo regiono Nikon svetainėje ( 0 Mokymasis visą gyvenimą ).

Ką WT-7 gali padaryti už jus

Naudodami WT-7 galite:

Įkelkite esamas nuotraukas ir filmus į ftp serverį arba kompiuterį

Galite ne tik kopijuoti nuotraukas į kompiuterius (vaizdų perdavimo režimas), bet ir įkelti jas į ftp serverius (ftp įkėlimo režimas). Nuotraukas galima įkelti tada, kai jos darytos.

Valdykite fotoaparatą ir fotografuokite nuotoliniu būdu iš kompiuterio

Įdiegus Camera Control Pro 2 (galima įsigyti atskirai) tinklo kompiuteryje, galėsite visiškai valdyti fotoaparato nustatymus ir fotografuoti nuotoliniu būdu bei įrašyti jas tiesiai į kompiuterio standųjį diską (kameros valdymo režimas).

Valdykite fotoaparatą ir fotografuokite nuotoliniu būdu iš interneto naršyklės

Naudodami žiniatinklio naršyklę galite valdyti fotoaparatą iš tinklo kompiuterių ir išmaniųjų įrenginių, kad galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu, kuriam nereikia specialios programos ar kompiuterio programinės įrangos (http serverio režimas).

Prijungimas naudojant WT-7

Prijunkite WT-7 naudodami kartu su fotoaparatu pateiktą USB laidą.

Įjunkite siųstuvą ir fotoaparato sąrankos meniu pasirinkite [ Belaidis siųstuvas (WT-7) ] > [ Belaidis siųstuvas ] > [ Naudoti ].

  • Informacijos apie prisijungimą prie tinklų naudojant WT-7 belaidį siųstuvą rasite su WT-7 pateiktame vadove.

WT-7 meniu parinktys

Visas WT-7 meniu parinktis galite rasti sąrankos meniu skiltyje [ Belaidis siųstuvas (WT-7) ]. Daugiau informacijos rasite su WT-7 pateiktame vadove.