Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Pyptelėjimo parinktys

G mygtukas U B sąrankos meniu

Pyptelėjimas įjungtas/išjungtas

Įjunkite arba išjunkite pyptelėjimo garsiakalbį.

 • Jei [ Beep on/off ] pasirinkta [ On ], pypsi, kai:

  • laikmatis skaičiuoja atgal,
  • fotografavimas intervaliniu laikmačiu, filmavimas su intervalu arba fokusavimo perjungimas,
  • fotoaparatas sufokusuoja fotografavimo režimu (atminkite, kad tai netaikoma, jei fokusavimo režimui pasirinktas AF-C arba jei [ Release ] yra pasirinktas pasirinktiniam nustatymui a2 [ AF-S prioriteto pasirinkimas ]),
  • naudojami jutikliniai valdikliai arba
  • užrakto atleidimo mygtukas paspaudžiamas, kai į fotoaparatą įdėta nuo įrašymo apsaugota SD atminties kortelė.
 • Pasirinkite [ Išjungta (tik jutikliniai valdikliai) ], kad išjungtumėte jutiklinių valdiklių pyptelėjimą ir įjungtumėte jį kitais tikslais.
 • Kai nuotraukų fotografavimo meniu parinktis [ Tyli fotografija ] pasirenkama [ On ], fotoaparatui sufokusavus arba veikiant laikmatiui pyptelėjimas neskambės, nepaisant [ Beep options ] pasirinktų nustatymų.

Apimtis

Sureguliuokite pyptelėjimo garsumą.

Pitch

Pasirinkite pyptelėjimo aukštį iš [ High ] ir [ Low ].