Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Funkcijos, pasiekiamos naudojant „C“ programinės aparatinės įrangos versiją 1.60

„Suteikti pirmenybę vaizdo ieškikliui“ monitoriaus režimai

Monitoriaus režimas [ Prioritetiize viewfinder ] buvo pakeistas [ Prioritize viewfinder (1) ] ir [ Prioritize viewfinder (2) ].

 • Režimu [ Prioriteti viewfinder (1) ] vaizdo ieškiklis įsijungia tik tada, kai žiūrite pro jį. Šis elgesys yra identiškas ankstesnių fotoaparato „C“ programinės aparatinės įrangos versijų [ Prioriteti viewfinder ] veikimui.
 • Režimu [ Prioritetize viewfinder (2) ] vaizdo ieškiklis įsijungs ir kai žiūrite pro jį, ir kelioms sekundėms po to, kai fotoaparatas bus įjungtas, užrakto atleidimo mygtukas nuspaustas iki pusės arba AF-ON mygtukas bus įjungtas. prispaustas.
 • Sąrankos meniu parinktis [ Prioritize viewfinder ], skirta [ Limit monitor mode selection ], taip pat buvo pakeista [ Prioritize viewfinder (1) ] ir [ Prioritize viewfinder (2) ] parinktimis.
 • Jei [ Prioriteti viewfinder (1) ] arba [ Prioritize viewfinder (2) ] pasirenkamas, kai monitorius yra pakreiptas, nukreipus akį į fotoaparatą, vaizdo ieškiklis neįjungs.

Nauji fotografavimo su blykste peržiūros nustatymai

[ Visada ] ir [ Tik tada, kai nenaudojama blykstė ] buvo pridėtos prie pasirinktinio nustatymo d9 [ Taikyti nustatymus tiesioginiam vaizdui ] > [ Įjungta ].

Parinktis apibūdinimas
[ Įjungta ]

Nustatymų, tokių kaip baltos spalvos balansas, vaizdo valdikliai ir ekspozicijos kompensavimas, pakeitimų padariniai matomi fotografavimo ekrane. Paspaudus 2 , kai pažymėta [ On ], rodomos parinktys [ Visada ] ir [ Tik, kai nenaudojama blykstė ].

 • [ Always ]: nustatymų poveikis taip pat matomas, kai prijungtas ir paruoštas suveikti blykstės įrenginys.

  • Šis nustatymas rekomenduojamas, kai ekranas naudojamas fono ekspozicijai reguliuoti.
  • Pagrindinis objektas gali atrodyti tamsus fotografavimo ekrane.
 • [ Tik kai nenaudojama blykstė ]: ekrano ryškumas reguliuojamas, kad būtų lengviau žiūrėti (kaip [ Išjungta ]), kai blykstė yra prijungta ir paruošta suveikti. Nustatymų poveikis spalvoms matomas nepaisant to.
[ Išjungta ]
 • Nustatymų, tokių kaip baltos spalvos balansas, vaizdo valdikliai ir ekspozicijos kompensavimas, pakeitimų efektai fotografavimo ekrane nematomi. Spalvos, ryškumas ir kiti nustatymai sureguliuojami, kad būtų lengviau žiūrėti ilgą laiką.
 • Fotografavimo ekrane atsiras g piktograma.

Naujas tinkintas nustatymas: d10 „Šiltos ekrano spalvos“

Parinktis [ Šiltos ekrano spalvos ] buvo pridėta pasirinktinių nustatymų meniu d10 padėtyje. Fotografavimo, meniu ir (arba) atkūrimo ekranuose naudokite šiltesnes spalvas su sumažintu ryškumu. Dėl to ekranus lengviau matyti, kai matymas yra pritaikytas tamsiai aplinkai astronominės fotografijos metu ir panašiai.

Parinktis apibūdinimas
[ Šilto ekrano spalvų parinktys ]

Pasirinkite iš toliau pateiktų parinkčių.

 • [ 1 režimas ]: fotografuodami, meniu ir atkūrimo ekranuose naudokite šiltesnes spalvas.
 • [ 2 režimas ]: meniu ekrane naudokite šiltesnes spalvas. Šiltesnės spalvos taip pat naudojamos piktogramoms ir kitai informacijai fotografavimo ir atkūrimo ekranuose, bet ne vaizdui pro objektyvą ar pačių nuotraukų turinį.
 • [ Išjungta ]: šiltos spalvos nenaudojamos.
[ Šiltų spalvų ekrano ryškumas ] Paspauskite 1 arba 3 , kad sureguliuotumėte šiltų spalvų ekrano ryškumą. Pasirinkite didesnes reikšmes, kad padidintumėte ryškumą, o mažesnes – sumažintumėte ryškumą.

Naujas tinkintas nustatymas: d11 „Vaizdo rėmelis“

Parinktis [ Vaizdo rėmelis ] buvo įtraukta į pasirinktinių nustatymų meniu d11 padėtyje. Pasirinkite [ Išjungta ], jei norite paslėpti baltą rėmelį aplink fotografavimo ekranus ekrane ir vaizdo ieškiklyje.

Pasirinktiniai nustatymai pernumeruoti

Pridėjus pasirinktinius nustatymus d10 [ Šiltos ekrano spalvos ] ir d11 [ Vaizdo rėmelis ], [ Framing grid display ], [ Focus Peaking ] ir [ View all in nuolatinis režimas ] pasirinktiniai nustatymai buvo pernumeruoti, kaip parodyta.

Naujas pasirinktinis nustatymas: g7 „Red REC Frame Indicator“

Parinktis [ Raudonas REC rėmelio indikatorius ] buvo įtrauktas į pasirinktinių nustatymų meniu g7 padėtyje. Jei pasirinkta [ On ], filmuojant aplink fotografavimo ekraną atsiras raudonas rėmelis. Tai padeda išvengti praleistų kadrų, nes įspės, kai vyksta įrašymas.

Pasirinktinis nustatymas pernumeruotas

G7 padėtyje pridėjus [ Raudonas REC rėmelio indikatorius ], [ Priskirti MB-N11 mygtukus ] dabar yra g8.

Nauja sąrankos meniu parinktis: „Finder Display Size (Photo Lv)“

Į sąrankos meniu buvo įtraukta parinktis [ Finder display size (photo Lv) ]. Pasirinkite vaizdo ieškiklio ekrano padidinimą iš [ Standartinis ] ir [ Mažas ]. Pasirinkus [ Mažas ], lengviau matyti visą objektą.