Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Antrinio lizdo funkcija

G mygtukas U C fotografavimo meniu

Pasirinkite vaidmenį, kurį atlieka kortelė antriniame lizde, kai į fotoaparatą įdėtos dvi atminties kortelės.

Parinktis apibūdinimas
P [ Perpildymas ] Antriniame lizde esanti kortelė naudojama tik tada, kai pirminiame lizde esanti kortelė yra pilna.
Q [ Atsarginė kopija ] Kiekviena nuotrauka įrašoma du kartus, vieną kartą į kortelę, esančią pirminiame lizde, ir dar kartą į kortelę, esančią antriniame lizde.
R [ RAW pagrindinis – JPEG antrinis ]
  • NEF ( RAW ) nuotraukų kopijos, padarytos naudojant NEF ( RAW ) + JPEG nustatymus, įrašomos tik į kortelę, esančią pirminiame lizde, o JPEG kopijos tik į kortelę, esančią antriniame lizde.
  • Nuotraukos, padarytos naudojant kitus vaizdo kokybės nustatymus, įrašomos du kartus tais pačiais nustatymais: vieną kartą į kortelę, esančią pirminiame lizde, ir į kortelę, esančią antriniame lizde.

[ RAW pagrindinis – JPEG antrinis ]

Jei fotografavimo meniu pasirinkta [ Įjungta ], kai parinktis [ Kiekviena ekspozicija ] > [ Išsaugoti atskirus vaizdus ( NEF ) ], arba jei [ HDR (didelis dinaminis diapazonas) ] pasirinktas [ Įjungta ] > [ Išsaugoti atskirus vaizdus ( NEF ) ] nuotraukų fotografavimo meniu neapdorotos atskirų NEF ( RAW ) nuotraukų, sudarančių kiekvieną daugkartinę ekspoziciją arba HDR vaizdą, kopijos bus įrašomos į abi atminties korteles kartu su JPEG kompozicija, neatsižvelgiant į pasirinktą vaizdo kokybės parinktį.

[ Atsarginė kopija ] ir [ RAW pagrindinis - JPEG antrinis ]

Užrakto atleidimas išjungiamas, kai kuri nors kortelė yra pilna.

Dviejų formatų nuotraukų peržiūra

  • Norėdami pasirinkti angą, iš kurios bus atkuriamos dviejų formatų nuotraukos, naudokite atkūrimo meniu elementą [ Dviejų formatų įrašymo PB lizdas ].
  • Peržiūrėdami dviejų formatų nuotraukas, galite peržiūrėti kitą kopiją naudodami [ Peršokti į kopiją į kitą kortelę ] meniu i .

Kopijų trynimas

Trindami nuotraukas, įrašytas naudojant [ Atsarginė kopija ] arba [ RAW pirminis - JPEG antrinis ], galite pasirinkti ištrinti abi kopijas arba tik kopiją, esančią dabartiniame lizde esančioje kortelėje.

  • Paspaudus O , kai atkūrimo metu pasirinkta nuotrauka, sukurta naudojant bet kurią iš šių parinkčių, rodomas patvirtinimo pranešimas.
  • Jei norite ištrinti tik kopiją iš kortelės, esančios esamoje angoje, pažymėkite [ Pasirinktas vaizdas ] ir dar kartą paspauskite O Likusioje kortelėje esanti kopija neištrinama.
  • Norėdami ištrinti abi kopijas, pažymėkite [ Tie patys vaizdai ant w ir x ] ir paspauskite O .