Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

e6: automatinis serijų fotografavimas (režimas M)

G mygtukas U A Pasirinktinių nustatymų meniu

Nustatymai, kurie turi įtakos, kai fotografavimo serijomis įjungtas M režimu, nustatomos pagal parinktis, pasirinktas [ Auto bracketing ] > [ Auto bracketing set ], esančią fotografavimo meniu, ir parinktį, pasirinktą Custom Setting e6 [ Auto bracketing (mode M) ].

Pasirinktinis nustatymas e6
[ Automatinis serijų fotografavimas (režimas M) ]
Fotografavimo meniu
[ Automatinis kadrų rinkinys ]
AE ir blykstės fotografavimas * AE rėmeliai *
F [ Flash / greitis ] Užrakto greitis ir blykstės lygis Užrakto greitis
G [ Blykstė / greitis / diafragma ] Užrakto greitis, diafragma ir blykstės lygis Užrakto greitis ir diafragma
H [ Blykstė / diafragma ] Diafragmos ir blykstės lygis Diafragma
I [ Tik blykstė ] Blykstės lygis

Jei blykstė nenaudojama, kai [ Automatinis ISO jautrumo valdymas ] yra pasirinktas [ On ], o [ Blykstė/greitis ], [ Blykstė/greitis/diafragma ] arba [ Blykstė/diafragma ] pasirinkta e6 [ Automatinis fotografavimas serijomis (režimas M). ) ], ISO jautrumas bus nustatytas pagal pirmojo kadro vertę kiekvienoje serijų serijoje.

Flash Bracketing

Blykstės serijų fotografavimas atliekamas tik naudojant i-TTL arba q A (automatinė diafragma) blykstės valdymą.