Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Akumuliatoriaus įkrovimas

Prieš naudodami įkraukite pateiktą EN-EL15c bateriją.

Baterija ir įkroviklis

Perskaitykite ir laikykitės įspėjimų ir įspėjimų skyriuose „Jūsų saugumui“ ( 0 Jūsų saugumui ) ir „Kameros ir akumuliatoriaus priežiūra: įspėjimai“ ( 0 Fotoaparato ir akumuliatoriaus priežiūra: įspėjimai ).

Akumuliatoriaus įkroviklis

Priklausomai nuo šalies ar regiono, įkroviklis tiekiamas su sieniniu kintamosios srovės adapteriu arba maitinimo laidu.

 • Sieninis kintamosios srovės adapteris : įdėję sieninį kintamosios srovės adapterį į įkroviklio kintamosios srovės lizdą ( q ), pastumkite sieninio kintamosios srovės adapterio skląstį, kaip parodyta ( w ) ir pasukite adapterį 90°, kad pritvirtintumėte ( e ).

 • Maitinimo kabelis : Prijungę maitinimo kabelį kištuku parodyta kryptimi, įdėkite bateriją ir prijunkite laidą.

 • Išsikrovęs akumuliatorius visiškai įkraus maždaug per 2 valandas ir 35 minutes.

  Akumuliatoriaus įkrovimas (mirksi)

  Įkrovimas baigtas (pastovus)

Jei CHARGE lemputė greitai mirksi

Jei CHARGE lemputė mirksi greitai (8 kartus per sekundę):

 • Įvyko akumuliatoriaus įkrovimo klaida : atjunkite įkroviklį, išimkite ir vėl įdėkite akumuliatorių.
 • Aplinkos temperatūra per karšta arba per šalta : naudokite akumuliatoriaus įkroviklį nurodytoje temperatūros diapazone (0–40 °C/+32–104 °F).

Jei problema išlieka, atjunkite įkroviklį ir baigkite įkrovimą. Nuneškite akumuliatorių ir įkroviklį į įgaliotąjį Nikon techninės priežiūros atstovą.

Įkrovimo kintamosios srovės adapteriai

Kai į fotoaparatą įdėta baterija, pasirenkamas EH-7P įkrovimo kintamosios srovės adapteris gali būti naudojamas akumuliatoriui įkrauti arba fotoaparatui maitinti.

 • Akumuliatorių EN-EL15a arba EN-EL15 negalima įkrauti naudojant įkrovimo kintamosios srovės adapterį. Vietoj to naudokite MH-25a akumuliatoriaus įkroviklį.
 • Jei sąrankos meniu skiltyje [ USB power supply ] pasirinkta [ Enable ], fotoaparatui maitinti galima naudoti įkrovimo kintamosios srovės adapterį. Baterijos nebus įkraunamos, kol fotoaparatas maitinamas iš išorinio šaltinio. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „Maitinimo tiekimas“ ir „Įkrovimas““ ( 0 „Maitinimo tiekimas“ ir „Įkrovimas“ ).
 1. Įdėkite EN-EL15c į fotoaparatą ( 0 Baterijos įdėjimas ).

 2. Įsitikinę, kad fotoaparatas išjungtas, prijunkite įkrovimo kintamosios srovės adapterį ( q ) ir prijunkite adapterį.

  Įdėdami ir išimdami kištuką laikykite tiesiai.

  Įkrovimas

  • Akumuliatorius kraunamas, kai fotoaparatas išjungtas.
  • Įkrovimo metu fotoaparato įkrovimo lemputė ( w ) šviečia geltonai. Lemputė užgęsta, kai įkrovimas baigtas.
  • Išsikrovęs akumuliatorius visiškai įkraus maždaug per 2 valandas ir 45 minutes.

  Maitinimo tiekimas

  Įjungtas fotoaparatas ims maitinimą iš adapterio.

 3. Atjunkite įkrovimo kintamosios srovės adapterį, kai įkrovimas baigtas arba kai jis nebereikalingas fotoaparatui maitinti.

Įkrovimo kintamosios srovės adapteris

Jei akumuliatoriaus negalima įkrauti naudojant įkrovimo kintamosios srovės adapterį, pavyzdžiui, dėl to, kad akumuliatorius nesuderinamas arba fotoaparato temperatūra yra aukštesnė, įkrovimo lemputė greitai mirksės maždaug 30 sekundžių ir tada išsijungs. Jei įkrovimo lemputė nedega ir nepastebėjote akumuliatoriaus įkrovimo, įjunkite fotoaparatą ir patikrinkite akumuliatoriaus lygį.

Kompiuterio USB maitinimo tiekimas ir akumuliatoriaus įkrovimas

 • Kompiuteriai tieks srovę fotoaparatui maitinti arba įkraus akumuliatorių tik prijungus UC-E25 USB laidą (galima įsigyti atskirai). Pateikto USB kabelio šiam tikslui naudoti negalima.
 • Priklausomai nuo modelio ir gaminio specifikacijų, kai kurie kompiuteriai nepateiks srovės fotoaparatui maitinti arba akumuliatoriui įkrauti.