Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Prisijunkite prie išmaniojo įrenginio

G mygtukas U B sąrankos meniu

Prisijunkite prie išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių (išmaniųjų įrenginių) per Bluetooth arba Wi-Fi .

Susiejimas ( Bluetooth )

Susiekite su išmaniaisiais įrenginiais arba prisijunkite prie jų naudodami Bluetooth .

Parinktis apibūdinimas
[ Pradėti poravimą ] Susiekite fotoaparatą su išmaniuoju įrenginiu ( 0 Prisijungimas per Bluetooth ).
[ Suporuoti įrenginiai ] Išvardykite susietus išmaniuosius įrenginius. Norėdami prisijungti, pasirinkite įrenginį iš sąrašo.
[ Bluetooth ryšys ] Pasirinkite [ Įjungti ], kad įjungtumėte Bluetooth .

Pasirinkite siųsti ( Bluetooth )

Pasirinkite nuotraukas, kurias norite įkelti į išmanųjį įrenginį. Taip pat galite pasirinkti įkelti nuotraukas, kai jos daromos.

Parinktis apibūdinimas
[ Automatinis pasirinkimas siųsti ] Pasirinkite [ Įjungta ], kad pažymėtumėte nuotraukas, kurias reikia įkelti, kai jos daromos. Nuotraukos įkeliamos JPEG formatu 2 megapikselių dydžiu, net jei su fotoaparatu pasirenkamos kitos įkėlimo dydžio ir formato parinktys. Nuotraukos, padarytos filmavimo režimu, nebus įkeltos. Jie turi būti įkelti rankiniu būdu.
[ Siųsti pasirinkite rankiniu būdu ] Įkelti pasirinktas nuotraukas. Pasirinktose nuotraukose atsiranda perkėlimo žymėjimas.
[ Atšaukti visų pasirinkimą ] Pašalinkite perkėlimo žymes nuo visų nuotraukų.

Wi-Fi ryšys

Prisijunkite prie išmaniųjų įrenginių per Wi-Fi .

Užmegzkite Wi-Fi ryšį

Pradėti Wi-Fi ryšį su išmaniuoju įrenginiu.

  • Bus rodomas fotoaparato SSID ir slaptažodis. Norėdami prisijungti, išmaniajame įrenginyje pasirinkite fotoaparato SSID ir įveskite slaptažodį ( 0 Prisijungimas per Wi-Fi ( Wi-Fi režimas) ).
  • Užmezgus ryšį, ši parinktis pasikeis į [ Uždaryti Wi-Fi ryšį ].
  • Jei norite, naudokite [ Uždaryti Wi-Fi ryšį ], kad nutrauktumėte ryšį.

Wi-Fi ryšio nustatymai

Pasiekite šiuos Wi-Fi nustatymus:

Parinktis apibūdinimas
[ SSID ] Pasirinkite fotoaparato SSID.
[ Autentifikavimas / šifravimas ] Pasirinkite [ OPEN ] arba [ WPA2-PSK -AES ].
[ Slaptažodis ] Pasirinkite fotoaparato slaptažodį.
[ Kanalas ]

Pasirinkite kanalą.

  • Pasirinkite [ Auto ], kad fotoaparatas automatiškai pasirinktų kanalą.
  • Pasirinkite [ Rankinis ], kad kanalą pasirinktumėte rankiniu būdu.
[ Dabartiniai nustatymai ] Peržiūrėkite dabartinius Wi-Fi nustatymus.
[ Atstatyti ryšio nustatymus ] Pasirinkite [ Taip ], kad iš naujo nustatytumėte Wi-Fi nustatymus į numatytąsias reikšmes.

Siųsti, kai išjungta

Jei pasirinkta [ On ], vaizdų įkėlimas į išmaniuosius įrenginius, prijungtus per Bluetooth , bus tęsiamas net tada, kai fotoaparatas išjungtas.

Vietos duomenys (išmanusis įrenginys)

Rodyti platumos, ilgumos, aukščio ir UTC (Universal Coordinated Time) duomenis, atsisiųstus iš išmaniojo įrenginio. Atminkite, kad fotoaparatui gali nepavykti atsisiųsti arba rodyti vietos duomenų iš išmaniųjų įrenginių, atsižvelgiant į įrenginio operacinės sistemos versiją ir (arba) naudojamą programėlę SnapBridge .