Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

e1: blykstės sinchronizavimo greitis

G mygtukas U A Pasirinktinių nustatymų meniu

Pasirinkite blykstės sinchronizavimo greitį.

Variantas apibūdinimas
[ 1/200 s (automatinis FP) ]

Automatinis FP didelės spartos sinchronizavimas įjungtas naudojant suderinamus blykstės įrenginius, o didžiausias kitų blyksčių įrenginių sinchronizavimo greitis nustatytas į 1/200 s.

  • Režimais P ir A automatinis FP didelio greičio sinchronizavimas bus suaktyvintas, jei tikrasis užrakto greitis yra didesnis nei 1/200 s . Jei blykstė palaiko automatinį FP didelio greičio sinchronizavimą, fotoaparatas gali pasirinkti net 1/8000 s užrakto greitį.
  • Režimais S ir M vartotojas gali pasirinkti net 1/8000 s užrakto greitį , kai naudoja blykstės įrenginius, palaikančius automatinį FP didelės spartos sinchronizavimą.
[ 1/200 s ] Blykstės sinchronizavimo greitis nustatytas pagal pasirinktą reikšmę, kuri gali būti nuo 1/200 iki 1/60 s .
[ 1/160 s ]
[ 1/125 s ]
[ 1/100 s ]
[ 1/80 s ]
[ 1/60 s ]

Užrakto greičio nustatymas ties blykstės sinchronizavimo greičio riba

Režimais S ir M užrakto greitį galima fiksuoti pagal pasirinktinį nustatymą e1 [ Flash sync speed ] pasirinktą užrakto greitį, pasirenkant kitą užrakto greitį po lėčiausio galimo užrakto greičio (30 s arba „ Laikas “). X (blykstės sinchronizavimo indikatorius) bus rodomas fotografavimo ekrane ir valdymo skydelyje kartu su blykstės sinchronizavimo greičiu.

Automatinis FP didelės spartos sinchronizavimas

  • Automatinis FP didelės spartos sinchronizavimas leidžia naudoti blykstę esant didžiausiam fotoaparato palaikomam išlaikymui. Pasirinkus [ 1/200 s (Auto FP) ], fotoaparatas automatiškai įjungia automatinį FP didelės spartos sinchronizavimą, kai užrakto greitis yra didesnis nei blykstės sinchronizavimo greitis. Tai leidžia pasirinkti didžiausią diafragmą, kad būtų sumažintas lauko gylis, net kai objektas yra apšviestas ryškioje saulės šviesoje.
  • Blykstės informacijos ekrane rodoma „FP“, kai pasirenkama [ 1/200 s (Auto FP) ].