Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

USB maitinimo tiekimas

G mygtukas U B sąrankos meniu

Pasirinkite, ar pasirenkami įkrovimo kintamosios srovės adapteriai arba kompiuteriai, prijungti per USB , gali būti naudojami fotoaparatui maitinti ( USB maitinimo tiekimas). USB maitinimo šaltinis leidžia naudoti fotoaparatą, ribojant baterijos eikvojimą.

Parinktis apibūdinimas
[ Įjungti ] Kai įjungta, fotoaparatas gauna energiją iš prijungtų įrenginių. Prijungti įrenginiai taip pat tieks maitinimą, kai fotoaparatas išjungtas, jei vyksta Bluetooth siuntimas arba dega atminties kortelės prieigos lemputė.
[ Išjungti ] Fotoaparatas bet kuriuo metu nenaudoja maitinimo iš prijungtų įrenginių.
  • Maitinimas fotoaparatui bus tiekiamas tik tada, kai bus įdėta baterija.
  • Kai fotoaparatas maitinamas iš išorinio šaltinio, fotografavimo ekrane ir valdymo skydelyje pasirodo USB maitinimo tiekimo piktograma.
  • Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „Kintamosios srovės adapterių įkrovimas“ ( 0 Kintamosios srovės adapterių įkrovimas ).

Kompiuterio USB maitinimo tiekimas

  • Prieš naudodami kompiuterį maitinimui fotoaparatui tiekti, patikrinkite, ar kompiuteryje yra C tipo USB jungtis. Prijunkite fotoaparatą prie kompiuterio UC-E25 USB laidu (galima įsigyti atskirai).
  • Priklausomai nuo modelio ir gaminio specifikacijų, kai kurie kompiuteriai nepateiks srovės fotoaparatui maitinti.

„Energijos tiekimas“ prieš „įkrovimą“

Energijos tiekimas fotoaparato operacijoms vadinamas „maitinimo tiekimu“, o terminas „įkrovimas“ vartojamas, kai maitinimas tiekiamas tik fotoaparato baterijai įkrauti. Sąlygos, kuriomis išorinių įrenginių tiekiamas maitinimas naudojamas fotoaparatui maitinti arba akumuliatoriui įkrauti, parodytos toliau.

Pasirinkta parinktis [ USB maitinimo tiekimas ] Fotoaparatas Naudojamas išorinis maitinimo šaltinis
[ Įjungti ] 1 dieną Energijos tiekimas
Išjungta Įkrovimas 2
[ Išjungti ] 1 dieną
Išjungta Įkrovimas 2

Apima atvejus, kai maitinimo jungiklis yra „OFF“ padėtyje, bet vyksta Bluetooth siuntimas arba dega atminties kortelės prieigos lemputė.

Į fotoaparatą įdėtos baterijos EN-EL15c ir EN-EL15b bus įkraunamos, kai fotoaparatas prijungiamas prie pasirenkamo įkrovimo kintamosios srovės adapterio arba per USB prie kompiuterio.