Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Nustatykite Picture Control

G mygtukas U C fotografavimo meniu

Pasirinkite vaizdo apdorojimo („ Picture Control “) parinktis naujoms nuotraukoms, atsižvelgdami į sceną arba savo kūrybinius ketinimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „ i meniu“ skiltyje „Nustatyti Picture Control “ ( 0 Nustatyti Picture Control ).

Vaizdo valdiklių keitimas iš meniu

Esami iš anksto nustatyti arba pasirinktiniai vaizdo valdikliai gali būti modifikuojami, kad atitiktų sceną arba vartotojo kūrybinius ketinimus.

 1. Pasirinkite Picture Control .

  Pažymėkite norimą Picture Control Picture Control sąraše ir paspauskite 2 .

 2. Redaguokite pasirinktą Picture Control .

  • Paspauskite 1 arba 3 , kad paryškintumėte norimą nustatymą ( 0 Picture Control Settings ). Paspauskite 4 arba 2 , kad pasirinktumėte reikšmę po 1, arba pasukite antrinių komandų ratuką, kad pasirinktumėte reikšmę 0,25 žingsniais.
  • Galimos parinktys skiriasi priklausomai nuo pasirinkto Picture Control .
  • Norėdami greitai sureguliuoti subalansuoto [ Paryškinimo ], [ Vidutinio diapazono ryškinimo ] ir [ Aiškumo ] lygius, pažymėkite [ Greitai aštrūs ] ir paspauskite 4 arba 2 .
  • Norėdami atsisakyti bet kokių pakeitimų ir pradėti iš naujo nuo numatytųjų nustatymų, paspauskite mygtuką O

 3. Išsaugokite pakeitimus ir išeikite.

  Paspauskite J , kad išsaugotumėte pakeitimus.

i meniu

 • Norėdami i meniu pasirinkti Picture Controls, pažymėkite [ Set Picture Control ] ir paspauskite J .
 • Paspauskite 4 ir 2 , kad pasirinktumėte Picture Control , ir paspauskite 3 kad būtų rodomi Picture Control parametrai. Ekrane galima peržiūrėti bet kokių pakeitimų poveikį.

Tvarkykite Picture Control

Esamų vaizdo valdiklių pakeitimus galima išsaugoti naudojant elementą [ Manage Picture Control ], esantį nuotraukų arba filmavimo meniu, sukuriant pasirinktinius vaizdo valdiklius, kuriuos vėliau galima nukopijuoti į atminties kortelę ir naudoti suderinamoje programinėje įrangoje arba bendrinti su to paties modelio fotoaparatais. .