Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

FV užraktas

Ši funkcija naudojama su CLS suderinamų blykstės įrenginių blykstės galiai užrakinti, kad galėtumėte padaryti kelias nuotraukas arba perkomponuoti kadrus nekeičiant blykstės lygio. Jūsų objektas neturi būti kadro centre, todėl jums suteikiama daugiau laisvės kuriant kadrus.

 • Blykstės galia reguliuojama automatiškai, atsižvelgiant į bet kokius ISO jautrumo ir diafragmos pokyčius.
 • FV užraktas negalimas b režimu.
 1. Priskirkite [ FV lock ] valdikliui naudodami pasirinktinį nustatymą f2 [ Custom controls ].

 2. Ant fotoaparato priedų lizdo pritvirtinkite su CLS suderinamą blykstės įrenginį.

 3. Įjunkite blykstės įrenginį ir pasirinkite monitoriaus išankstinės blykstės blykstės valdymo režimą q A arba A .

  • Jei naudojate SB-5000 , SB-500 , SB-400 arba SB-300 , pritvirtintą prie fotoaparato priedų lizdo, pasirinkite [ TTL ] arba [ Auto external flash ], skirtą [ Flash control ] > [ Flash control mode ].
  • Informacijos apie kitus blykstės įrenginius ieškokite su blykste pateiktoje dokumentacijoje.
 4. Fokusas.

  Padėkite objektą kadro centre ir iki pusės paspauskite užrakto atleidimo mygtuką, kad sufokusuotumėte.

 5. Užfiksuokite blykstės lygį.

  • Patvirtinę, kad blykstės parengties indikatorius ( c ) rodomas fotografavimo ekrane, paspauskite [ FV lock ] valdiklį; blykstės įrenginys skleidžia išankstinę monitoriaus blykstę, kad nustatytų tinkamą blykstės lygį.
  • Blykstės galia užsifiksuos ir fotografavimo ekrane pasirodys FV užrakto piktograma ( r ).

 6. Perkomponuokite kadrą.

 7. Norėdami fotografuoti, paspauskite užrakto atleidimo mygtuką iki galo.

  Jei pageidaujama, papildomas nuotraukas galima padaryti neatleidus FV užrakto. Pakartokite 6–7 veiksmus, kad padarytumėte papildomų kadrų.

 8. Atleiskite FV užraktą.

  Paspauskite [ FV lock ] valdiklį, kad atlaisvintumėte FV užraktą, ir patvirtinkite, kad FV užrakto piktograma ( r ) neberodoma fotografavimo ekrane.