Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Subrinkiklis

Norėdami pasirinkti fokusavimo tašką, naudokite antrinį valdiklį. Papildomo parinkiklio centras taip pat gali būti naudojamas ekspozicijai ir fokusavimui užfiksuoti.

Fokusavimo taško pasirinkimas

Papildomą parinkiklį galima naudoti fokusavimo taškui pasirinkti, kai AF zonai pasirinkta kita parinktis nei [ Auto-area AF ], [ Auto-area AF (people) ] ir [ Auto-area AF (gyvūnai) ]. režimas ( 0 AF srities režimas ).

Ekspozicijos užraktas

 • Ekspozicijos užraktą galima naudoti norint perkomponuoti kadrus po to, kai išmatuojamas objektas, kurio galutinėje kompozicijoje nebus pasirinktoje fokusavimo srityje.
 • Ekspozicijos fiksavimas ypač efektyvus naudojant taškinį ir svertinį matavimą.

Fokusavimo užraktas

 • Naudokite židinio užraktą, kad užfiksuotumėte esamą objektą, kai fokusavimo režimui pasirinktas AF-C .
 • Kai naudojate židinio užraktą, pasirinkite kitą AF srities režimą nei [ Auto-area AF ], [ Auto-area AF (people) ] ir [ Auto-area AF (animals) ].

Fokusavimo ir ekspozicijos fiksavimas

 1. Padėkite objektą pasirinktame židinio taške ir iki pusės paspauskite užrakto atleidimo mygtuką, kad nustatytumėte židinį ir ekspoziciją.

 2. Paspauskite antrinio valdiklio centrą.

  • Fokusas ir ekspozicija užsifiksuoja paspaudus antrinio valdiklio vidurį. Ekspozicija nepasikeis net pakeitus kompoziciją.

  • Monitoriuose bus rodoma AE-L piktograma.

 3. Laikydami nuspaustą antrinio parinkiklio centrą, perkomponuokite nuotrauką ir fotografuokite.

  Nekeiskite atstumo tarp fotoaparato ir objekto. Jei pasikeičia atstumas iki objekto, atleiskite užraktą ir vėl sufokusuokite nauju atstumu.

Fokusavimo fiksavimas, kai fokusavimo režimui pasirinktas AF-S

Fokusas užsifiksuoja, kol užrakto atleidimo mygtukas paspaudžiamas iki pusės. Taip pat galite užrakinti židinį paspausdami antrinio valdiklio centrą.

Ekspozicijos fiksavimas užrakto atleidimo mygtuku

Jei pasirinktoje pasirinktoje nuostatoje c1 [ Užrakto atleidimo mygtukas AE-L ] yra [ On (pusiau paspaudimas) ], ekspozicija bus užfiksuota, kol užrakto atleidimo mygtukas bus nuspaustas iki pusės.

Kelių kadrų fotografavimas tuo pačiu fokusavimo atstumu

 • Jei užfiksavote fokusavimą paspausdami papildomo valdiklio centrą, židinys liks užfiksuotas tarp kadrų, jei laikysite nuspaustą papildomo valdiklio vidurį.
 • Fokusas taip pat liks užfiksuotas, jei tarp kadrų laikysite nuspaustą užrakto atleidimo mygtuką iki pusės.