Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

NEF ( RAW ) įrašymas

G mygtukas U C fotografavimo meniu

Pasirinkite NEF ( RAW ) nuotraukų suspaudimo tipą ir bitų gylį.

NEF ( RAW ) suspaudimas

Parinktis apibūdinimas
N [ Suspaustas be nuostolių ] NEF nuotraukos suglaudinamos naudojant grįžtamąjį algoritmą. Gauti failai yra maždaug 60–80 % nuotraukų, įrašytų naudojant [ Uncompressed ], dydžio. Vaizdo kokybė yra tokia pati kaip nuotraukų, įrašytų naudojant [ Uncompressed ].
O [ Suspaustas ] NEF vaizdai suglaudinami naudojant negrįžtamą algoritmą. Gauti failai yra maždaug 45–65 % nuotraukų, įrašytų naudojant [ Uncompressed ], dydžio. Vaizdo kokybė yra beveik tokia pati kaip nuotraukų, įrašytų naudojant [ Uncompressed ].
[ Nesuspaustas ] NEF nuotraukos nesuspaustos; gauti failai yra didesni nei nuotraukų, įrašytų naudojant [ Lossless compressed ] arba [ Compressed ].

NEF ( RAW ) Bitų gylis

Parinktis apibūdinimas
q [ 12 bitų ] NEF ( RAW ) vaizdai įrašomi 12 bitų bitų gyliu.
r [ 14 bitų ] NEF ( RAW ) vaizdai įrašomi 14 bitų bitų gyliu. Failuose, įrašytuose 14 bitų gyliu, yra daugiau spalvų duomenų nei nuotraukose, įrašytose naudojant [ 12 bitų ]. Failai, įrašyti 14 bitų gyliu, taip pat yra didesni nei nuotraukos, įrašytos naudojant [ 12 bitų ].