Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Nešiojami įkrovikliai (elektros bankai)

Nešiojamieji įkrovikliai gali būti naudojami fotoaparatui maitinti arba fotoaparato akumuliatoriui įkrauti. Toliau pateiktoje lentelėje išvardyti nešiojamieji įkrovikliai, kurie buvo išbandyti ir patvirtinti naudoti, kartu su apytiksliu kadrų, kuriuos galima padaryti naudojant, skaičius ir apytikslis skaičius, kiek kartų galima įkrauti fotoaparato bateriją naudojant kiekvieną įrenginį.

Gamintojas Modelio numeris Šūvių skaičius 1 Mokesčių skaičius 2
Anker PowerCore+ 26800 PD 45W

Z 7II: apytiksl. 1930 m

Z 6II: apytiksl. 1840 m

apytiksliai 3

Kamerų ir vaizdo produktų asociacijos (CIPA) standartas. [ Tik vaizdo ieškiklis ] pasirinktas monitoriaus režimui. Išmatuota esant 23 °C/73,4 °F (±2 °C/3,6 °F) su NIKKOR Z 24–70 mm f/4 S objektyvu ir SONY CEB-G128 atminties kortele tokiomis bandymo sąlygomis: viena nuotrauka padaryta pagal numatytuosius nustatymus nustatymai kartą per 30 s. „Kadrų skaičius“ – tai kadrų skaičius, kurį galima padaryti naudojant visiškai įkrautą nešiojamąjį įkroviklį, kad būtų tiekiamas maitinimas fotoaparatui su visiškai įkrauta baterija (EN-EL15c).

Kiek kartų fotoaparato akumuliatorius (EN-EL15c) gali būti visiškai įkrautas naudojant nešiojamąjį įkroviklį.

  • Vieninteliai akumuliatoriai, kuriuos galima įkrauti nešiojamaisiais įkrovikliais, yra EN-EL15c ir EN-EL15b.
  • Informacijos apie naudojimą rasite kartu su nešiojamu įkrovikliu pateiktoje dokumentacijoje.
  • Naudokite USB kabelį su dviem C tipo jungtimis, tiekiamą kartu su nešiojamu įkrovikliu, kai naudojate įrenginį fotoaparatui maitinti arba fotoaparato akumuliatoriui įkrauti.
  • Naujausią informaciją apie nešiojamus įkroviklius rasite gamintojų tinklalapyje. Prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies ar regiono.