Yeni fotoğraflara çekildikçe telif hakkı bilgisi ekleyin. Telif hakkı bilgileri NX Studio [ Bilgi ] sekmesinde görüntülenebilir.

Fotoğrafçının (en fazla 36 karakter) ve telif hakkı sahibinin (en fazla 54 karakter) adlarını girin. [ Sanatçı ] veya [ Telif Hakkı ] seçeneğini vurgulayın ve metin girişi iletişim kutusunu görüntülemek için 2 tuşuna basın. Metin girişi hakkında bilgi için bkz. “Metin Girişi” ( Metin Girişi ).

Sonraki fotoğraflara telif hakkı bilgisi eklemek için [ Telif hakkı bilgisini ekle ] seçeneğini vurgulayın, 2 tuşuna basın ve yandaki onay kutusunda bir onay işaretinin ( M ) göründüğünü onaylayın. Değişiklikleri kaydedip çıkmak için J tuşuna basın; telif hakkı bilgisi sonraki tüm fotoğraflara eklenecektir.

Telif Hakkı Bilgileri
  • Sanatçının veya telif hakkı sahibinin adlarının izinsiz kullanımını önlemek için, fotoğraf makinesini başka bir kişiye ödünç vermeden veya devretmeden önce [ Telif hakkı bilgilerini ekle ] seçeneğinin seçilmediğinden emin olun. Ayrıca sanatçı ve telif hakkı alanlarının boş olduğundan emin olmanız gerekir.

  • Nikon [ Telif hakkı bilgisi ] seçeneğinin kullanımından kaynaklanan hiçbir zarar veya ihtilaf için sorumluluk kabul etmez.

Fotoğraf Bilgileri

Telif hakkı bilgisi, fotoğraf bilgisi ekranında gösterilen çekim verilerine dahildir.