Yeni fotoğraflara çekildikçe telif hakkı bilgisi ekleyin. Telif hakkı bilgileri NX Studio [ Bilgi ] sekmesinde görüntülenebilir.

Fotoğrafçının (en fazla 36 karakter) ve telif hakkı sahibinin (maksimum 54 karakter) adlarını girin. [ Artist ] veya [ Copyright ] öğesini vurgulayın ve bir metin girişi iletişim kutusu görüntülemek için 2 Metin girişi hakkında bilgi için, bkz. “Metin Girişi” ( Metin Girişi ).

Sonraki fotoğraflara telif hakkı bilgisi eklemek için [ Telif hakkı bilgisi ekle ] öğesini 2 düğmesine basın ve yandaki onay kutusunda bir onay ( M Değişiklikleri kaydetmek ve çıkmak için J düğmesine basın; telif hakkı bilgileri sonraki tüm fotoğraflara eklenecektir.

Telif Hakkı Bilgileri
  • Sanatçı veya telif hakkı sahibi adlarının yetkisiz kullanımını önlemek için, kamerayı başka bir kişiye ödünç vermeden veya devretmeden önce [ Telif hakkı bilgilerini ekle ] öğesinin seçili olmadığından emin olun. Ayrıca sanatçı ve telif hakkı alanlarının boş olduğundan emin olmanız gerekir.

  • Nikon, [ Telif hakkı bilgisi ] seçeneğinin kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir zarar veya anlaşmazlık için sorumluluk kabul etmez.

Fotoğraf Bilgileri

Telif hakkı bilgileri, fotoğraf bilgileri ekranında gösterilen çekim verilerine dahildir.