Reguleerige fotode ISO-tundlikkuse sätteid.

Võimalus

Kirjeldus

[ ISO tundlikkus ]

Valige seadete hulgast ISO 64 kuni 25600; kaamera toetab ka sätteid, mis on alla ISO 64 umbes 0,3, 0,7 ja 1 EV võrra (ISO 32 ekvivalent) ja kõrgemad kui ISO 25600 umbes 0,3, 0,7, 1 ja 2 EV (ISO 102400 ekvivalent).

[ Automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine ]

Automaatse ISO-tundlikkuse juhtimise lubamiseks valige [ ON ]. Kui on valitud [ OFF ], jääb [ ISO tundlikkus ] kasutaja valitud väärtusele fikseerituks. Suvandid [ Maksimaalne tundlikkus ], [ Maksimaalne tundlikkus c ] ja [ Minimaalne säriaeg ] on saadaval, kui on valitud [ ON ].

[ Maksimaalne tundlikkus ]

Valige ISO tundlikkuse ülempiir, et vältida selle liiga kõrgele tõstmist.

[ Maksimaalne tundlikkus klahviga c ]

Valige valikulise välklambiga tehtud fotode jaoks ISO-tundlikkuse ülempiir.

[ Minimaalne säriaeg ]

Valige säriaeg, millest madalamal automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine rakendub, et vältida alasäritust režiimides P ja A ; valikud on vahemikus 1 / 16 000 kuni 30 s. Kui on valitud [ Automaatne ], valib kaamera minimaalse säriaja objektiivi fookuskauguse alusel. Näiteks valib kaamera automaatselt pikemad minimaalsed säriajad, et vältida kaamera värinast põhjustatud hägusust, kui on kinnitatud pikk objektiiv.

  • Automaatse säriaja valiku valikute vaatamiseks tõstke esile [ Automaatne ] ja vajutage 2 . Automaatse säriaja valikut saab peenhäälestada, valides kiirema või aeglasema miinimumi. Kiireid sätteid saab kasutada hägususe vähendamiseks kiiresti liikuvate objektide pildistamisel.

  • Säriaeg võib langeda alla valitud miinimumi, kui optimaalset säritust ei ole võimalik saavutada suvandi [ Maksimaalne tundlikkus ] jaoks valitud ISO-tundlikkusega.