Valige mälupuhvri lõpust salvestatud sarivõtte pikkus, kui katiku vabastusnupp on lõpuni alla vajutatud, ja sarivõtte maksimaalne pikkus, mis salvestatakse, kui katiku vabastusnupp on kiirkaadri võtterežiimis täielikult alla vajutatud. .

1

Vabastamisel mälukaardile salvestatud puhvri osa ([ Release sarivõte ])

2

Pärast vabastamist tehtud pildid ([ Väljalaskejärgne sarivõte ])

3

Täielik kiire sarivõte

Võimalus

Kirjeldus

[ Väljalaskeeelne sari ]

Kui on valitud mõni muu suvand peale [ None ], puhverdab kaamera kaadreid, kui katiku vabastusnupp on poolenisti alla vajutatud, kuid ainult viimase n sekundi jooksul puhvrisse lisatud kaadreid, kus n on suvandi [ Pre- release burst ], salvestatakse katiku vabastusnupu lõpuni alla vajutamisel mälukaardile (“Pre-Release Capture”).

  • Kui katiku pooleldi allavajutamise ja lõpuni vajutamise vaheline intervall on valitud ajast lühem, salvestatakse ainult nupu pooleldi allavajutamise ajal puhvrisse salvestatud kaadrid.

[ Väljalaskejärgne sari ]

Valige maksimaalne aeg, mille jooksul kaamera jätkab pildistamist pärast katiku vabastusnupu lõpuni alla vajutamist: [ 1 s ], [ 2 s ], [ 3 s ] või [ Max. ]. Pildistamine võib jätkuda kuni umbes 4 sekundit, kui [ Max. ] on valitud.

Pildistuskuvale ilmub Y ikoon, kui [ Pre-release burst ] jaoks on valitud muu valik peale [ None ]. Kui katiku vabastusnupp on poolenisti alla vajutatud, ilmub ikoonile roheline punkt ( I ), mis näitab, et puhverdamine on pooleli.

  • Kui päästik on pooleldi alla vajutatud kauem kui umbes 30 sekundit, kuvatakse ikoonil C ja vabastamiseelne pildistamine tühistatakse. Vabastuseelset pildistamist saab jätkata, tõstes sõrme päästikult ja vajutades seejärel uuesti poolenisti.

A Kohandatud sätted: kaamera seadete peenhäälestus

a: keskenduda

b: Mõõtmine/säritus

c: Taimerid/AE-lukk

d: Pildistamine/Kuvamine

e: kahvel/välklamp

f: juhtnupud

g: video