Do zasilania aparatu lub ładowania akumulatora aparatu można używać ładowarek przenośnych. Poniższa tabela zawiera listę ładowarek przenośnych, które zostały przetestowane i zatwierdzone do użytku, wraz z przybliżoną liczbą zdjęć, które można wykonać, oraz przybliżoną liczbą ładowań akumulatora aparatu przy użyciu każdego urządzenia.

Producent

Numer modelu

Liczba strzałów 1

Liczba ładunków 2

Kotwica

PowerCore+ 26800 PD 45 W

Z 7II: ok. 1930
Z 6II: ok. 1840

Około. 3

  1. Standard stowarzyszenia Camera and Imaging Products Association (CIPA). [ Tylko wizjer ] wybrane dla trybu monitora. Pomiar w temperaturze 23 °C/73,4 °F (±2 °C/3,6 °F) za pomocą obiektywu NIKKOR Z 24–70mm f/4 S i karty pamięci SONY CEB-G128 w następujących warunkach testowych: jedno zdjęcie wykonane domyślnie ustawienia raz na 30 s. „Liczba zdjęć” to liczba zdjęć, które można wykonać przy użyciu w pełni naładowanej przenośnej ładowarki w celu zasilania aparatu z w pełni naładowanym akumulatorem (EN-EL15c).

  2. Liczba przypadków pełnego naładowania akumulatora aparatu (EN-EL15c) przy użyciu w pełni naładowanej przenośnej ładowarki.

  • Jedyne akumulatory, które można ładować za pomocą przenośnych ładowarek, to EN-EL15c i EN-EL15b.

  • Zapoznaj się z dokumentacją dostarczoną z przenośną ładowarką, aby uzyskać informacje na temat użytkowania.

  • Użyj kabla USB z dwoma złączami typu C dostarczonych z przenośną ładowarką, gdy używasz urządzenia do zasilania aparatu lub ładowania akumulatora aparatu.

  • Aktualne informacje na temat ładowarek przenośnych dostępne są na stronach internetowych producentów. Dostępność może się różnić w zależności od kraju lub regionu.