Sureguliuokite pasirenkamų belaidžių nuotolinio valdymo pultelių WR-R11a ir WR-R10 būsenos LED ir ryšio režimo nustatymus. Taip pat galite pasirinkti ryšio režimą, skirtą prisijungti prie pasirenkamų radijo bangomis valdomų blyksčių, palaikančių pažangų belaidį apšvietimą.

WR-R10 belaidžiai nuotolinio valdymo pultai
  • Naudojant WR-R10 reikalingas WR-A10 adapteris.

  • Įsitikinkite, kad WR-R10 programinė įranga buvo atnaujinta iki naujausios versijos (3.0 ar naujesnės versijos). Informacijos apie programinės aparatinės įrangos naujinimus ieškokite savo vietovės Nikon svetainėje.

LED lempa

Įjunkite arba išjunkite būsenos šviesos diodus WR-R11a arba WR-R10 belaidžiame nuotolinio valdymo pulte, pritvirtintame prie fotoaparato. Daugiau informacijos ieškokite su belaidžiu nuotolinio valdymo pultu pateiktoje dokumentacijoje.

Pasirinkite susiejimo režimą belaidžiams nuotolinio valdymo pultams WR-R11a arba WR-R10, pritvirtintiems prie kitų fotoaparatų arba radijo bangomis valdomų blyksčių, palaikančių pažangų belaidį apšvietimą. Įsitikinkite, kad kitiems įrenginiams pasirinktas tas pats režimas.

Parinktis

apibūdinimas

[ Poravimas ]

Fotoaparatas jungiasi tik prie įrenginių, su kuriais jis anksčiau buvo susietas. Paspauskite susiejimo mygtuką ant belaidžio nuotolinio valdymo pulto, prijungto prie fotoaparato, kad susietumėte jį su kitais įrenginiais.

  • Kadangi fotoaparatas nebendraus su įrenginiais, su kuriais ji nebuvo suporuota, šią parinktį galima naudoti norint išvengti signalo trukdžių iš kitų netoliese esančių įrenginių.

  • Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas įrenginys turi būti susietas atskirai, tačiau jungiantis prie daugybės įrenginių rekomenduojama naudoti PIN kodą.

[ PIN ]

Ryšys dalijamas tarp visų įrenginių, turinčių tą patį keturių skaitmenų PIN kodą. Įveskite pasirinktą keturių skaitmenų PIN kodą. Paspauskite 4 arba 2 , kad paryškintumėte skaitmenis, ir paspauskite 1 arba 3 , kad pakeistumėte. Paspauskite J , kad įvestumėte ir parodytumėte pasirinktą PIN kodą.

  • Ši parinktis yra geras pasirinkimas fotografuojant su daugybe nuotolinių įrenginių.

  • Jei yra kelios kameros, turinčios tą patį PIN kodą, blykstės bus valdomos tik to fotoaparato, kuris prisijungia pirmas, o tai neleidžia prisijungti visoms kitoms kameroms (belaidžių nuotolinio valdymo pultelių, prijungtų prie paveiktų fotoaparatų, šviesos diodai mirksės). .

  • Nepriklausomai nuo pasirinktos [ Link mode ] parinkties, signalus iš suporuotų belaidžių nuotolinio valdymo pultelių visada priims WR-R11a arba WR-R10. WR-1 belaidžio nuotolinio valdymo pulto naudotojai turės pasirinkti susiejimą kaip WR-1 ryšio režimą.