Ierakstot videoklipus, ņemiet vērā šādus punktus:

 • Katrs videoklips var būt līdz 125 minūtēm garš.

 • Katrs video, kas ierakstīts kartē ar ietilpību 32 GB vai mazāku, tiks saglabāts ne vairāk kā 8 failos. Katrs no šiem failiem būs ne vairāk kā 4 GB liels. Failu skaits un katra faila garums atšķiras atkarībā no opcijām, kas atlasītas vienumam [ Frame size/frame rate ].

 • Ja video ierakstīšanas izvēlnē vienumam [ Video file type ] ir atlasīts [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ] un atmiņas kartes ietilpība ir 32 GB vai mazāka, ierakstīšana tiks automātiski beigta, kad fails sasniegs 4 GB lielumu. . Videoklipi netiek ierakstīti vairākos failos.

 • Atkarībā no atmiņas kartes rakstīšanas ātruma uzņemšana var beigties, pirms ir sasniegts maksimālais garums.

 • Video nevar ierakstīt XQD atmiņas kartēs ar ietilpību 32 GB vai mazāku, ja sadaļā [ Video faila veids ] ir atlasīts [ N-RAW 12-bit (NEV) ] vai [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ]. video ierakstīšanas izvēlne.

 • Ikona 0 ( Ikona 0 ) norāda, ka nevar ierakstīt videoklipus.

 • [ Punkta mērīšana ] nav pieejama video ierakstīšanas laikā.

 • Zibspuldzes apgaismojumu ( kameras zibspuldzes izmantošana ) nevar izmantot.

Video ierakstīšana: uzņemšanas režīms

Ekspozīcijas iestatījumi, ko var pielāgot filmēšanas laikā, atšķiras atkarībā no uzņemšanas režīma:

Režīms

Apertūra

Slēdža ātrums

ISO jutība2

P , S 1

3

A

4

3

M

4

4

44

 1. Ekspozīcijas vadība režīmā S ir tāda pati kā režīmā P.

 2. Maksimālā ISO jutība videoklipiem, kas ierakstīti ar [ ON ], kas atlasīti [ Electronic VR ] video ierakstīšanas izvēlnē, ir ISO 25600.

 3. ISO jutības augšējo robežu var atlasīt, izmantojot video ierakstīšanas izvēlnes vienumu [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Maksimālā jutība ].

 4. Ja video ierakstīšanas izvēlnē [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Automātiskā ISO kontrole (režīms M) ] ir atlasīta [ ON ], ISO jutības augšējo robežu var atlasīt, izmantojot [ Maksimālā jutība ].

Baltā balansa pielāgošana video ierakstīšanas laikā

Baltā balansu var regulēt video ierakstīšanas laikā, turot nospiestu pogu U un griežot komandu ciparripu.

Fiksēta slēdža ātruma izmantošana

Režīmā M aizvara ātrumu var iestatīt uz vērtībām no 1/25 s līdz 1/32000 s ( lēnākais pieejamais aizvara ātrums mainās atkarībā no kadru ātruma).

Bezvadu tālvadības pultis un tālvadības vadi

Ja pielāgotajam iestatījumam g2 [ Pielāgotas vadīklas ] ir atlasīts [ Videoklipu ierakstīšana ] > [ Aizvara atbrīvošanas poga ], aizvara atbrīvošanas pogas uz papildu bezvadu tālvadības pultīm un tālvadības vadiem var nospiest līdz pusei, lai fokusētu, vai nospiest līdz galam, lai sāktu. un beidziet video ierakstīšanu.

Izmantojot ārējo mikrofonu

Trešās puses mikrofonus ar 3,5 mm mini ligzdas spraudņiem var izmantot, lai ierakstītu video audio.

 • Video ierakstīšanas izvēlnē izmantojiet [ Mic jack plug-in power ], lai izvēlētos, vai ārējā mikrofona strāvu nodrošina kamera ( Mic Jack Plug-in Power ).