Z 9 uzziņu rokasgrāmata ir paredzēta “C” programmaparatūras versijai 2.10 (jaunākā Z 9 uzziņu rokasgrāmatas versija ir pieejama Nikon lejupielādes centrā). Šajā nodaļā ir aprakstītas jaunas funkcijas un izmaiņas, kas ieviestas ar kameras “C” programmaparatūras versiju 3.00. Abi dokumenti ir jālasa kopā.

"Programmaparatūras versija"

Lai skatītu kameras programmaparatūras versiju vai atjauninātu kameras programmaparatūru, iestatīšanas izvēlnē atlasiet [ Firmware version ].

Atjaunināšanu var veikt, izmantojot datoru vai viedierīci.

  • Dators : pārbaudiet Nikon lejupielādes centru, lai atrastu jaunas kameras programmaparatūras versijas. Informācija par atjauninājumu veikšanu ir pieejama programmaparatūras lejupielādes lapā.
    https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • Viedierīce : ja viedierīce ir savienota pārī ar kameru, izmantojot lietotni SnapBridge, lietotne automātiski paziņos jums, kad būs pieejami atjauninājumi, un pēc tam varat lejupielādēt atjauninājumu kameras atmiņas kartē, izmantojot viedierīci. Informāciju par atjaunināšanu skatiet SnapBridge tiešsaistes palīdzībā. Ņemiet vērā, ka automātiskie paziņojumi var netikt parādīti tieši tajā pašā laikā, kad atjauninājumi ir pieejami Nikon lejupielādes centrā.