Ar kameru var izmantot šādu Nikon programmatūru. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet savas valsts vai reģiona Nikon vietni.

Datorprogramma

Nikon datora programmatūra ir pieejama Nikon lejupielādes centrā. Pārbaudiet versiju un sistēmas prasības un noteikti lejupielādējiet jaunāko versiju.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

 • Camera Control Pro 2 (pieejams iegādei): vadiet kameru attālināti no datora, lai ierakstītu fotoattēlus un videoklipus un saglabātu tos tieši datora cietajā diskā.

 • NX Tether : izmantojiet piesietai fotografēšanai, kad kamera ir pievienota datoram. Ekspozīciju, baltā balansu un citus kameras iestatījumus var regulēt attālināti, izmantojot datora displeja vadīklas.

 • NX Studio * : skatiet un rediģējiet fotoattēlus un videoklipus, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām. NX Studio var izmantot, lai precīzi noregulētu failus Nikon unikālajā NEF/NRW (RAW) formātā un pārvērstu tos JPEG vai TIFF formātā (NEF/RAW apstrāde). Tā atbalsta ne tikai NEF/NRW (RAW) attēlus, bet arī JPEG un TIFF fotoattēlus, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām tādiem uzdevumiem kā toņu līkņu rediģēšana un spilgtuma un kontrasta uzlabošana.

  • Esošajiem lietotājiem noteikti ir jālejupielādē jaunākā versija, jo iepriekšējās versijās, iespējams, nevarēs lejupielādēt attēlus no kameras vai atvērt NEF (RAW) attēlus.

 • Bezvadu raidītāja utilīta : Wireless Transmitter Utility ir nepieciešama, ja kamera jāpievieno tīklam. Savienojiet kameru pārī ar datoru un lejupielādējiet attēlus, izmantojot bezvadu vai Ethernet tīklu.

 • Tīmekļa kameras utilīta : Web kameras utilīta ļauj izmantot kameru kā tīmekļa kameru, kad tā ir savienota ar datoru, izmantojot USB. Tīmekļa konferenču lietotnēs kamera parādīsies kā “Webcam Utility”. Atlasot “Webcam Utility”, kamera tiek pārveidota par tīmekļa kameru. Informāciju par saderīgām kamerām, sistēmas prasībām un tīmekļa kameras utilīta lietošanu, kā arī par piesardzības pasākumiem, kas jāievēro lietošanas laikā, skatiet tīmekļa kameras utilīta lapā Nikon lejupielādes centrā.

Viedtālruņu (planšetdatoru) lietotnes

Viedtālruņu (planšetdatoru) lietotnes ir pieejamas Apple App Store® un Google Play™. Lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu lietotnēm, apmeklējiet Nikon vietni.

 • SnapBridge : lejupielādējiet fotoattēlus un videoklipus no kameras viedierīcē, izmantojot bezvadu savienojumu.

 • NX MobileAir (piedāvā pirkumus lietotnē): importējiet attēlus no kameras, kas savienota ar viedierīci, izmantojot USB, un augšupielādējiet tos bezvadu režīmā FTP serverī.

  • Atbalstītās funkcijas un operētājsistēmas atšķiras atkarībā no valsts un reģiona.