Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Pridėtas naujas vaizdo kokybės elementas, skirtas didelės spartos kadrų fiksavimui ir fotografavimui

Fotografavimo meniu elemento [ Vaizdo kokybė ] pavadinimas pakeistas į [ Vaizdo kokybės nustatymai ], o vaizdo kokybę, skirtą didelės spartos kadrų fiksavimui +, dabar galima konfigūruoti atskirai nuo kitų atleidimo režimų.

Parinktis apibūdinimas
[ Vaizdo kokybė ] Konfigūruokite vaizdo kokybę [ Single frame ], [ Continuous low-speed ], [ Continuous high-speed ] ir [ Self-timer ] atleidimo režimams. Veikia taip pat kaip meniu [ Vaizdo kokybė ] ankstesnėse fotoaparato programinės aparatinės įrangos versijose.
[ Vaizdo kokybė (HSFC) ]

Konfigūruokite vaizdo kokybę atleidimo režimams nuo [ C15 ] iki [ C120 ].

  • Vaizdo kokybę galima nustatyti į [ JPEG fine ] arba [ JPEG normal ].

Jei bus atliktas bet kuris iš toliau nurodytų veiksmų, [ Vaizdo kokybė (HSFC) ] nustatymas bus pakeistas naudojant atleidimo režimą nuo [ C15 ] iki [ C120 ], o naudojant kitus atleidimo režimus, [ Vaizdo kokybė ] nustatymas bus pakeistas. pasikeitė.

  • Pagrindinis komandų ratukas sukasi, kol paspaudžiamas T mygtukas.
  • Pagrindinis komandų ratukas sukasi, kol spaudžiamas mygtukas, priskirtas [ Vaizdo kokybė/dydis ] pasirinktiniame nustatyme f2 [ Pasirinktiniai valdikliai (fotografavimas) ].
  • Fotografavimo režimu keičiami i meniu [ Vaizdo kokybė ] nustatymai.