Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Kameros sąranka

Įjunkite fotoaparatą, pasirinkite kalbą ir nustatykite laikrodį. Prieš naudodami fotoaparatą pirmą kartą, atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad pasirinktumėte kalbą, laiko juostą ir nustatyti laikrodį kad su visomis padarytomis nuotraukomis būtų įrašytas teisingas laikas ir data.

 1. Paspauskite G , sąrankos meniu pažymėkite [ Kalba ] ir paspauskite 2 .

  Informacijos apie meniu naudojimą žr. „Meniu naudojimas“ ( 0 Meniu naudojimas ).

 2. Pasirinkite kalbą.

  Paspauskite 1 arba 3 , kad paryškintumėte norimą kalbą, ir paspauskite J (galimos kalbos skiriasi priklausomai nuo šalies ar regiono, kuriame fotoaparatas buvo įsigytas iš pradžių).

 3. Paryškinti [ Laiko juosta ir data ] ir paspauskite 2 .

 4. Pasirinkite laiko juostą.

  • Ekrane [ Laiko juosta ir data] pasirinkite [Laiko juosta ].
  • Ekrane rodomi pasirinkti miestai pasirinktoje zonoje ir skirtumas tarp laiko pasirinktoje zonoje ir UTC.
  • Ekrane [ Time zone ] pažymėkite laiko juostą ir paspauskite J

 5. Įjunkite arba išjunkite vasaros laiką.

  • Ekrane [ Laiko juosta ir data ] pasirinkite [ Vasaros laikas ].
  • Pasirinkite [ ON ] (vasaros laikas įjungtas) arba [ OFF ] (vasaros laikas išjungtas).
  • Pasirinkus [ ON ], laikrodis pasukamas viena valanda į priekį; norėdami anuliuoti efektą, pasirinkite [ OFF ].

 6. Nustatykite laikrodį.

  • Ekrane [ Laiko juosta ir data ] pasirinkite [ Data ir laikas ].
  • Naudodami kryptinį valdiklį paspauskite J , kad nustatytumėte laikrodį pagal datą ir laiką pasirinktoje laiko juostoje [ Date and time ] ekrane (atminkite, kad fotoaparatas naudoja 24 valandų laikrodį).

 7. Pasirinkite datos formatą.

  • Ekrane [ Laiko juosta ir data ] pasirinkite [ Datos formatas ].
  • Pažymėkite norimą datos (metų, mėnesio ir dienos) rodymo tvarką ir paspauskite J .

 8. Išeikite iš meniu.

  Lengvai paspauskite užrakto atleidimo mygtuką iki pusės, kad išeitumėte į fotografavimo režimą.

t piktograma

Mirksinti t piktograma fotografavimo ekrane rodo, kad fotoaparato laikrodis buvo nustatytas iš naujo. Su naujomis nuotraukomis įrašyta data ir laikas bus neteisingi; naudokite sąrankos meniu parinktį [ Laiko juosta ir data ] > [ Data ir laikas ], kad nustatytumėte teisingą laiką ir datą. Kameros laikrodis maitinamas nepriklausoma laikrodžio baterija. Laikrodžio baterija įkraunama, kai pagrindinė baterija yra įdėta į fotoaparatą. Įkrauti reikia apie 2 dienas. Įkrovus, laikrodis veiks maždaug mėnesį.