Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Objektyvo pritvirtinimas

 • Fotoaparatą galima naudoti su Z tipo objektyvais. Norėdami gauti daugiau informacijos apie objektyvus, žr. objektyvo dokumentaciją, kurią galite rasti Nikon atsisiuntimo centre.
 • Šiame dokumente iliustraciniais tikslais paprastai naudojamas objektyvas NIKKOR Z 50 mm f/1.8 S.
 • Būkite atsargūs, kad į fotoaparatą nepatektų dulkių.
 • Prieš tai įsitikinkite, kad fotoaparatas išjungtas pritvirtinant objektyvą .

  • Nuimkite fotoaparato korpuso dangtelį ( q , w ) ir galinį objektyvo dangtelį ( e , r ).

  • Sulygiuokite tvirtinimo žymes ant fotoaparato ( t ) ir objektyvo ( y ). Nelieskite vaizdo jutiklio ar objektyvo kontaktų.

  • Pasukite objektyvą, kaip parodyta, kol jis užsifiksuos ( u ).

 • Prieš fotografuodami nuimkite priekinį objektyvo dangtelį.

F tvirtinimo objektyvai

 • Prieš naudodami F tvirtinimo objektyvus ( 0 tvirtinimo adapterių ), prie fotoaparato būtinai pritvirtinkite FTZ II arba FTZ tvirtinimo adapterį (galima įsigyti atskirai).
 • Bandydami pritvirtinti objektyvus su F tvirtinimo elementais tiesiai prie fotoaparato, galite sugadinti objektyvą arba vaizdo jutiklį.

Nuimami lęšiai

 • Išjungę fotoaparatą, paspauskite ir palaikykite objektyvo atleidimo mygtuką ( q ), kol sukite objektyvą nurodyta kryptimi ( w ).
 • Nuėmę objektyvą, vėl uždėkite objektyvo dangtelius ir fotoaparato korpuso dangtelį.