Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Balso atmintinių įrašymas

Balso atmintinės Prie nuotraukų galima pridėti iki 60 sekundžių.

 1. Pasirinkite nuotrauką.

  Vienai nuotraukai galima įrašyti tik vieną balso atmintinę; Negalima įrašyti papildomų balso priminimų nuotraukoms, kurios jau pažymėtos h piktograma. Esamas balso atmintis turi būti ištrinta, kad būtų galima įrašyti kitą ( 0 Balso atmintinių trynimas ).

 2. Laikykis į b mygtukas .

  • Garsas įrašomas paspaudus mygtuką.
  • Įrašymo metu fotoaparatas rodo b piktogramą ir likusį įrašymo laiką sekundėmis.

 3. Atleiskite b mygtuką.

  • Įrašymas baigsis.
  • Nuotraukos su balso pastabomis žymimos h piktogramomis.

Įrašymas nepasiekiamas

Prie vaizdo įrašų arba „Image Dust Off“ nuorodos duomenų negalima pridėti balso priminimų.

Įrašymo apribojimai

Balso atmintinės negali būti įrašytos, jei:

 • nuotraukų / vaizdo įrašų parinkiklis pasuktas į 1 arba
 • vyksta daugkartinis eksponavimas.

Atsargiai: balso atmintinių įrašymas

Jutikliniai valdikliai išjungti, o kitų nuotraukų negalima rodyti, kol vyksta įrašymas.

Įrašymo nutraukimas

Paspaudus užrakto atleidimo mygtuką arba naudojant kitus fotoaparato valdiklius, įrašymas gali baigtis. Fotografuojant intervaliniu laikmačiu, įrašymas baigiasi maždaug dvi sekundes prieš darant kitą kadrą; įrašymas taip pat baigiasi išjungus fotoaparatą.

Saugyklos vieta

Balso atmintinės nuotraukoms, darytoms įdėjus dvi atminties korteles ir fotografuojant [ Atsarginė kopija ], [ RAW Slot 1 – JPEG 2 Slot ] arba [ JPEG Slot 1 – JPEG Slot 2 ] pasirinkta [ Vaidmuo, kurį atlieka kortelė 2 lizde ] meniu yra įrašyti su kopijomis abiejose kortelėse.

Balso atmintinės failų pavadinimai

Balso atmintinės failų pavadinimai yra „DSC_nnnn.WAV“. Balso atmintinė turi tą patį failo numerį („nnnn“) kaip ir paveikslėlis, su kuriuo ji susieta. Pavyzdžiui, paveikslėlio „DSC_0002.JPG“ balso atmintinė turėtų turėti failo pavadinimą „DSC_0002.WAV“. Balso įrašų failų pavadinimus galima peržiūrėti kompiuteryje.

 • Balso atmintinės nuotraukoms, įrašytoms naudojant [ Adobe RGB ], pasirinktą [ Color space ] nuotraukų fotografavimo meniu, pavadinimai yra „_DSCnnnn.WAV“.
 • Balso atmintinės nuotraukoms, įrašytoms su kitu priešdėliu nei „ DSC “, pasirinktas [ Failo pavadinimas ] nuotraukų fotografavimo meniu, bus įrašytas su pasirinktu priešdėliu vietoje „ DSC “.

i meniu

Įrašymas taip pat gali būti pradėtas i meniu pažymėjus [ Įrašyti balso atmintinę ] ir paspaudus J Norėdami baigti įrašymą, paspauskite J antrą kartą.